2011-11-18

CIEKAWOSTKI

Reebok CrossFit dzięki londyńskim artystom pobił dwa rekordy świata

Wczoraj Reebok CrossFit, czyli rewolucyjny siłowo - wytrzymałościowy program treningowy zaprezentował efekty współpracy z londyńskimi artystami „3D Joe and Max”, którzy pomogli im wspólnie pobić Rekord Guinessa w dwóch kategoriach:

- największy na świecie Obraz 3D

- najdłuższy na świecie obraz 3D.

Wymiary malowidła były imponujące - 1,160.4m².Zostało odsłonięte na obszarze Canary Wharf w londyńskiej West India Quay, gdzie można je podziwiać jeszcze dziś!
Twórca największego I najdłuższego obrazu 3D na świecie, Joe Hill, z dyplomami potwierdzającymi pobicie rekordu Guinessa w tych dwóch kategoriach.
W tym roku, Reebok, czyli jedna z wiodących na świecie marek fitnessowych nawiązała współpracę z  CrossFit® - rewolucyjnym siłowo-wytrzymałościowym programem treningowym. Reebok i CrossFit wspólnie dążą do zmiany sposobu, w jaki ludzie postrzegają, definiują i praktykują fitness. Dla wielu ludzi na całym świecie fitness to aktywność podejmowana z poczucia obowiązku, na podstawie zaleceń lekarza lub w celu utrzymania stałej masy ciała. Reebok chce przez promowanie treningu CrossFit wprowadzić alternatywę – dlatego promuje fitness w całkowicie nowej odsłonie.

Reebok został sponsorem tytularnym CrossFit Games, światowej premiery wydarzenia mającego na celu znalezienie człowieka o najlepszej kondycji na świecie - Fittest on Earth™. Reebok CrossFit prezentuje również CrossFit „boxes” – to określenie używane jest na całym świecie do opisania sal gimnastycznych przeznaczonych dla tej dziedziny - oraz przedstawia kolekcję butów i ubrań zaprojektowanych specjalnie do treningu i zawodów CrossFit.

„Każdy wie, że fitness jest ważny, ale nie jest to coś, co ludzie robią dlatego, że chcą” – powiedział Chris Froio, Global Head of Fitness w Reebok. „Nasza współpraca z CrossFit to nie tylko tworzenie przełomowych butów i strojów do ćwiczeń czy sponsorowanie wydarzeń. Współpracujemy z CrossFit także dlatego, że jest to niesłychanie efektywny program ćwiczeń, a także unikalne doświadczenie, które stanowi świetną zabawę, a przy okazji buduje społeczność. Osiąganie pożądanych rezultatów sprawia, że coraz więcej ludzi wybiera CrossFit, aby osiągnąć jeszcze więcej dzięki odmieniającemu życie, bezcennemu doświadczeniu.”

Greg Glassman, współzałożyciel CrossFitt, powiedział: „Celem CrossFit jest zmiana świata poprzez trening, dlatego współpraca z Reebok – firmą, która powstała na fundamencie fitnessu i treningu, które są częścią jej DNA – jest doskonałym krokiem. Pasja Reebok do fitnessu jest widoczna we wszystkich aktywnościach marki – od produktów, które wytwarza do sposobu, w jaki pracownicy Reebok przyjęli kulturę  CrossFit - wspólnie pracujemy, aby pokazać światu fitness".
 

Komentarze (1)

sylvana (2011-11-19 06:43:54)
i to jest wiadomość :)))))
moje gratulacje dla REEBOK CrossFit 
Copyright by Daniel Feist & Bartek Kozar