2011-11-16

Rozwiązania

Rozwiązanie konkursu Podwójne życie Angeliki

Zakończył się kolejny konkurs na portalu udziewczyn.pl. Chcieliśmy poznać wasze zdanie na temat zakończenia historii serialu Podwójne życie Angeliki. Kogo powinna wybrać Angelika? Jakie były wasze pomysły i rozwiązania? Zobaczcie, które nam się spodobały najbardziej.
Oto lista zwycięzców:

1. grena

Wybór
Myślę, że Angelika nie powinna prowadzić podwójnego życia. Wiodąc dalej takie życie będzie pełna rozterek i nigdy nie będzie tak naprawdę szczęśliwa. Musi wybrać. Kogo? Moim zdaniem Ricardo, bo to on sprawił, że znawu odkryła szczęście, poczuła się kochana i sama kocha. A Santiago? On miał już szansę. Angelika przeżywała jego wypadek, zniknięcie i uznanie za zmarłego. było jej ciężko i trudno się z tym pogodzić. ale po trudnych chwilach pogodziła się z tym i znowu poczuła się szczęśliwa. moim zdaniem nie powinna rezygnować z ukochanego mężczyzny - Ricardo, który był u jej boku w trudnych chwilach. Angelika powinna rozwiązać tą sprawę, choć nie będzie jej łatwo, ale powinna być szczera i uczciwa wobec tych, któych kocha. Santiago powinien dać Angelice prawo do szczęścia i nie burzyć jej życia. Oczywiście to nie bedzie łatwe dla nikogo, ale każdy zasuguje na szczerość. Trzymam kciuki za Angelikę by dokonała właściwego wyboru.

2. pscolka

I love Polska
Życie Angeliki ciągle się zmienia. Przeżywa różne trudy i problemy.  Strata Santiaga wprowadziła ją w ciężki okres żałoby. Jednak życie toczy się dalej. Wyrwała się ze szponów smutku i cierpienia. Dzięki temu, że poznała Ricarda, jej życie stało się znów ciekawe. Znów mogła odczuwać szczęście u bliskiej osoby, darzyć miłością i być nią obdarowywana.
Myślę, że Angelika długo będzie zastanawiać się nad właściwym wyborem, nad swoim życiem i nad swoimi planami. Ciężko przewidzieć to co zrobi pewna kobieta, ponieważ nie wiemy dokładnie jaka ona jest i co dokładnie czuje.
Ale ja wiem w 100%, co ja bym zrobiła w takiej sytuacji. I zaraz to wyjaśnię:)
Oczywiście ja byłabym szczęsliwa, gdyby okazało się, że jednak Santiago żyje i nie chciałabym stracić znów z nim kontaktu. Jednak nie rozstałabym się z Ricardem, gdyż to on pokazał mi jak znowu żyć i odczuwać wszystko na nowo, jak przeżyć stratę ukochanej osoby i znów czuć się kimś wyjątkowym dla tej osoby. Uważam, że ja z Ricardem utrzymywalibyśmy kontakt z Santiagiem, pomagalibyśmy mu, wspieralibyśmy go i dopingowalibyśmy do nowego związku. Z kolei Santiago musiałby uszanować moją decyzję, jeżeli na prawdę by mu na mnie zależało. Takie rozwiązanie byłoby dla mnie najlepsze.
Życie lubi płatać nam figle. Dzięki temu, że każdy z nas jest inny, dzieją się rózne sytuacje. Ile ludzi i osobowości, tyle mogłoby być różnych zakończeń tej historii. Mogłyby być ciekawe, przerażające, smutne, a czasami nawet wręcz zaskakujące. Ja jednak swoją wersję już wybrałam. A Wy?

3. Martyna

to skomplikowane
Moim zdaniem Angelika ma dosyć trudny orzech do zgryzienia. Można powiedzieć, że znalazła się między młotem a kowadłem. Niestety nikt nie powiedział, że życie jest łatwe bo wiadomo nie zawsze jest kolorowo. Jednak na miejscu Angeliki wybrałabym Santiaga, to on był jej pierwszą, prawdziwą miłością. Po tym jak Santiago straci pamieć Angelika powinna być obok niego i wspierać go w tak trudnej chwili. Mówi się, że w miłości wiek nie gra roli, chyba nie do końca. Santiaga i Angelike dzieli mniejsza różnica wieku niż z Ricardem. Młodzi mogą mieć więcej wspólnych zaintersowań i być po prostu sobą, niczego nie udając. To Patricia powinna się zmienić i zaakceptować związek swego syna, a sama mogłaby pogodzić się i stworzyć udaną parę wraz z Ricardem.Moi Drodzy, pamiętajcie, żeby zawsze stosować się do poleceń konkursu, jeżeli czegoś nie dopełnicie, wtedy takiej odpowiedzi nie możemy brać pod uwagę.

 
Zwycięzcom serdecznie gratulujemy!!!

Komentarze (4)

pscolka (2011-11-29 12:02:04)
Do mnie płytka też już dotarła tylko dużo dużo wcześniej. Dziękuję za szybką wysyłkę, a płyta jest rewelacyjna. Bardzo mi się podoba i jestem wiele lubianych piosenek przeze mnie. Wspaniała nagroda, cieszę się, że mogę ją posiadać.
Martyna (2011-11-21 18:37:08)
:)
Dziękuję i gratuluje pozostaym zwyciężczyniom. Nagroda dotarła dzisiaj i już przesłuchałam sporo piosenek :) płytka jest wspaniała!
pscolka (2011-11-17 19:21:36)
Wygrana:D
Bardzo dziękuję za wyróżnienie mojej odpowiedzi. Jest mi bardzo miło, że spodobała się moja wypowiedź. Bardzo dziękuję za nagrodę. Gratuluje również pozostałym zwyciężczyniom.
sylvana (2011-11-17 09:28:14)
Szczere gratulacje dla szczęśliwych Zwyciężczyń :))
 
Copyright by Daniel Feist & Bartek Kozar