2011-11-13

DEKORACJA WNĘTRZ

Twórczywo do walki z nudą we - wnętrzną

Twórczywo to nowa marka, która pojawiła się na polskim rynku producentów niestandardowych dekoracji i akcesoriów do wnętrz. Cechami, którymi wyróżniają się artykuły dostępne w jej ofercie są niepowtarzalne wzory i wysoka jakość.


W Twórczywie można zaopatrzyć się m.in. w ceramiczne i filcowe podstawki, kafelki na ścianę, poduszki, tapety, czy naklejki. Oferta sklepu cały czas powiększa się o nowe wzory i produkty. – Wzór jest i zawsze będzie dla nas najważniejszy. Jeśli spodoba Ci się np. nasz Mops, możemy Ci go zaproponować nie tylko na filcowej podkładce i podstawce ceramicznej, ale także poduszce, torbie, tapecie, czy w formie naklejki ściennej – zapewnia Michalina Zakrocka, pomysłodawczyni i założycielka firmy.  

To właśnie oryginalne wzory, projektowane specjalnie dla Twórczywa przez młodych polskich ilustratorów, stanowią esencję tej marki i są jej największym atutem. Dzięki wykorzystaniu innowacyjnych technologii, Twórczywo może się pochwalić pierwszymi na polskim rynku ozdobami wyprodukowanymi z kolorowo zadrukowanego filcu.

Twórczywo kieruje swoją ofertę do ludzi, którzy chcą wyrwać się z nudnych odmętów mieszkaniowego mainstreamu III RP. Propozycje firmy z pewnością przypadną do gustu wszystkim, którym zależy na oryginalnej i w pełni spersonalizowanej aranżacji własnego mieszkania w zależności od osobistych upodobań i oczekiwań.

Bardzo ważna dla Twórczywa jest również kwestia jakość oferowanych produktów.
– Sprzeciwiamy się przekonaniu, że to co nieszablonowe, niskonakładowe i  ‘artystycznie poleciane’, musi być niefunkcjonalne, nietrwałe, po prostu tandetne. Nie uznajemy takich kompromisów, dlatego bardzo dużo czasu poświęcamy na dopracowywanie technologii, dzięki którym nasze produkty są wykonane równie dobrze, jak wyglądają.  

Twórczywo rozpoczęło swoją działalność we wrześniu 2011 r. Firma specjalizuje się w projektowaniu i produkcji różnego rodzaju akcesoriów i dekoracji wnętrzarskich. W jej ofercie znajdują się m.in. tapety, fototapety kafelki, podkładki ceramiczne, filcowe abażury, poduszki, rolety okienne, naklejki ścienne oraz okleiny meblowe. Twórczywo korzysta z nowoczesnych technologii drukarskich, gwarantujących wyjątkowo żywe i trwałe kolory na wszystkich proponowanych produktach.www.tworczywo.pl


 

Komentarze (1)

sylvana (2011-11-14 08:59:29)
poprawia humor zdecydowanie : )
 
Copyright by Daniel Feist & Bartek Kozar