2011-11-11

ROZRYWKA

Odpicowana kwiaciarnia na kółkach

Odpicowana kwiaciarnia na kółkach tylko w „Pimp My Ride by Coca-Cola Zero”. Już w najbliższą niedzielę warsztatem „Pimp My Ride By Coca-Cola Zero” zawładną barwne kwiaty.  Czy Bart z ekipą sprostają niezwykle trudnemu wyzwaniu, które postawi przed nimi pewna bardzo pomysłowa dziewczyna?  Czy uda im się spełnić jej motoryzacyjne marzenia?


W kolejnym odcinku do warsztatu wjedzie kombivan Volkswagen Caddy z 1996 roku, należący do pełnej energii krakowskiej florystki - Moniki Szczęsnej. Udekorowany różowymi motywami samochód, na co dzień służy jej przede wszystkim do pracy w rodzinnej kwiaciarni, zaś w wolnym czasie – dzięki obszernej i wygodnej pace - zmienia się w miejsce spotkań z przyjaciółmi.

Bart i jego ekipa postarają się spełnić marzenie Moniki i przekształcić ucywilizowany „dostawczak”  w oryginalną kwiaciarnię na kółkach. W tym celu zamontują szklaną ściankę oddzielającą pakę od szoferki i wyposażą auto w akcesoria niezbędne w pracy florysty. Dodatkowo w szoferce pojawi się kamerka, dzięki której Monika będzie mogła obserwować, kto podchodzi  do mobilnej kwiaciarni. Ekipa zadba również o walory towarzyskie kwiecistej bryki – swoje miejsce znajdą w niej: ławka ze stali kwasoodpornej, stół oraz monitor do oglądania filmów.

Czy zmodernizowana, imprezowa wersja kwiaciarni na kółkach przypadnie do gustu Monice i jej przyjaciołom? Czym jeszcze zaskoczy ekipa Pimp My Ride by Coca-Cola Zero? Odpowiedź w niedzielę, 13 listopada, o g. 20:00 na antenie MTV Polska.

Emisje dodatkowe: poniedziałek, 14 listopada, o g. 22:00 oraz w czwartek, 17 listopada, o g. 21:00.
www.mtv.pl/pmr


Fot. Marcin Zięba


 

Komentarze (1)

sylvana (2011-11-12 12:08:12)
spodoba się na pewno ;)
 
Copyright by Daniel Feist & Bartek Kozar