2006-12-15

SEKS

PIERWSZY KROK GO ROZPALI

Dlaczego tak wielu mężczyzn lubi, gdy to kobieta rozpoczyna grę łóżkową? Przecież to oni są łowcami, to oni mają zdobywać, kusić partnerkę, starać się o jej względy i uwagę...Co się jednak okazuje? Mężczyźni tak samo jak kobiety pragną wiedzieć, że są porządani, a gdy kobieta robi pierwszy krok, daje mu wyraźnie do zrozumienia:"pragnę cię".

Seksualność u swojej podstawy nie ma płci. - i kobiety, i mężczyźni potrzebują tego samego: poczucia bycia pożądanym, atrakcyjnym dla swojego partnera. Mężczyźni uwielbiają, gdy jesteśmy seksi, ale równie ważne jest to, jak my ich postrzegamy. Oni chcą wyraźnie wiedzieć, że ich pragniemy, że pragniemy tak bardzo, że nasze serce wali jak młot, krew szybciej krąży, dłonie sie pocą, a w oczach widać namiętność i pożądanie.

Czy nie robimy pierwszego kroku z obawy, że on może nam odmówić, tak jak nie raz my mu odmawiamy? A co będzie jak się wystroimi w piękną bieliznę, zaskoczymy go tą niespodzianką, a on się wykręci zmęczeniem?Nie ma takiej możliwości.Mężczyźni, niezależnie od tego jak bardzo są zmęczeni, nie odmawiają, więc nie mamy się co obawiać. Dlaczego nie odmawiają? To już tajemnica kobiet...każda z nas, nawet bardzo zmęczonego, swojego mężczyznę, potrafi zachęcić do seksu tak, że on nie będzie w stanie go odmówić, a w pewnym momencie okaże się, że pragnie jeszcze bardziej niż ona na początku. Więc, moje drogie panie, nie ma na co czekać, tylko ruszać do sypialni i sprawić mężczyzną ogromną przyjemność, robiąc ten pierwszy krok.

Musimy jednak pamiętać, że jak we wszystkim, w inicjowaniu również nie należy przesadzdać, zwłaszcza na początku znajomości. "Atakowanie" powinno zakończyć się na daniu do zrozumienia, że ma się ochotę na mężczyznę, jednak kobiety często popełniają błąd i kontynuują te grę, a mężczyzna może to źle odebrać, lub później potraktować niepoważnie taką kobietę.

Pierwszy krok zrobiony przez kobietę może odświeżyć związek, który dzięki temu się wzmocni i dostarczy większej satysfakcji. Po za tym, czy nie warto przełamać swoich lęków, by zobaczyć na twarzy mężczyzny, którego przecież pragniemy, uśmiech i zadowolenie? Oni też chcą wiedzieć, że ich pożądamy. W psychice kobiet wciąż funkcjonuje stereotyp dobrej i grzecznej dziewczynki, której takie rzeczy nie przystoją. Przez to ukrywamy nasze temperamenty i fantazje, a dlaczego miałybyśmy to robić. Zrób pierwszy krok a przekonasz się, że warto.

Jak możemy robić pierwszy krok?Przełam lęk, bądź odważna i mów mu: pragnę cię, pożadam, mam na ciebie ochotę. Takie słowa podniecą go czasami bardziej niż, gdy staniesz przed nim zupełnie naga. Nie odsłaniaj od razu wszystkiego, gdy jest pewna doza tajemniczości połączona z bardzo seksowną bielizną, jest ciekawiej i na prawdę wyjątkowo, a dzięki temu mężczyznę doprowadzisz do ekstazy. Pytaj czego pragnie, sprawiaj mu przyjemność, spełniaj jego zachcianki, a on sam ci to wynagrodzi. Gestami, ciałem, wzrokiem, oddechem, dłońmi, dotykiem, daj mu do zrozumienia jak bardzo go pragniesz. Spróbuj, a przeżyjecie oboje w sypialni niesamowitą przygodę.

Komentarze (0)

Copyright by Daniel Feist & Bartek Kozar