2011-11-04

Dodatki

Fluo na zimę czemu nie

Najbarwniejsza kolekcja zegarków Lacoste o nazwie GOA przybiera na sile. Nowe zegarki, które właśnie trafiły do Polski porażają kolorami  „krzycząc” donośnie  – zimowym szarością  zdecydowane NIE!

Utrzymane w super modnym trendzie ostatnich sezonów - plastikowych zegarków na gumowych paskach, odznaczają się niecodzienną kombinacją barw. Rażący róż, iskrzący fiolet, pomarańczowe smaczki czy dopełniające odważnego stylu paski – wszystkie te elementy i wykończenia, na pozór nie pasujące do siebie, w efekcie tworzą super modny zestaw. Poza walorami estetycznymi zegarki cieszą się bardzo dobrą jakością. Koperta jest plastikowa natomiast dekiel wykonano ze stali szlachetnej, co chroni szczególnie wrażliwe osoby przed uczuleniami. Mineralne szkiełko oraz wodoszczelność 30 metrów to gwarant, że przy lekkich zachlapaniach zegarek nadal odmierzy czas. Do tego dochodzi optymalny wymiar koperty – 40mm. To idealny rozmiar na każdy nadgarstek.  

Cena 379zł.


 

Komentarze (2)

marttoolla (2011-11-05 13:21:25)
bomba
moze troche inne kolory i super:)
NekropolisQueen (2011-11-04 23:38:03)
śliczne
Kochani nie wiem jak Wam, ale mi się bardzo podobają takie żywe kolory Dzięki tym zegarkom nawet gdy na dworze szaro, zimno i nijako na nadgarstku wiosna i lato w pełni!
Copyright by Daniel Feist & Bartek Kozar