2011-11-03

ROZRYWKA

Znamy datę premiery oraz projekt okładki krążka Alicji Janosz

Długo oczekiwana płyta Alicji Janosz będzie miała swoją oficjalną premierę równo za miesiąc, bo dokładnie 3 grudnia. Już dziś prezentujemy stylową okładkę tego dwupłytowego albumu! Artystka zaprasza również na swoją nową stronę internetową, wspomina prapremierowy koncert zagrany w ramach festiwalu „Wrocławski Sound” oraz zapowiada kolejny teledysk, który ukaże się w przyszłym tygodniu.Alicja Janosz ma już za sobą prapremierowy koncert, podczas którego po raz pierwszy w całości i na żywo, zaprezentowała materiał z nowego albumu zatytułowanego „Vintage”. 22 października na scenie wrocławskiego Centrum Sztuki Impart, w ramach przeglądu Wrocławski Sound, w towarzystwie dziesięciorga muzyków (w tym kwartetu smyczkowego i chórku) Alicja zaśpiewała wszystkie 11 utworów, które znajdą się na płycie. Koncert wzbudził aplauz publiczności, owacje na stojąco, bisy oraz tańce na widowni. Tak dobre przyjęcie występu na żywo, z zupełnie nowym dla publiczności materiałem może zapowiadać naprawdę wyśmienity album. – To było wyjątkowe przeżycie i wielka nagroda za wszystkie miesiące prac i przygotowań. Mam ogromną nadzieję, że gdy tylko płyta się ukaże, będziemy mieli szansę zarazić naszymi dźwiękami również publiczność z innych miast – tak o prapremierowym koncercie mówi sam Alicja.

Album „Vintage” ukaże się co prawda dopiero 3 grudnia, ale w ramach rekompensaty za długie oczekiwanie wydawnictwo zawierać będzie dwie płyty. Dołączone zostanie DVD prezentujące między innymi kulisy powstawania i nagrywania krążka oraz niepublikowane dotąd fotografie Anny Powierży, której autorstwa są także zdjęcia okładkowe. – Aby płyta została zauważona musi posiadać dobre opakowanie, dlatego zaprojektowanie szaty graficznej powierzyliśmy wrocławskiemu studiu Juice, którego graficy moim zdaniem stworzyli wcześniej kilka fantastycznych okładek, m.in. albumów zespołu Mikromusic czy L.U.Ca – opowiada Alicja.

Ponadto, już w przyszłym tygodniu będzie miała miejsce premiera teledysku do ostatniego singla Alicji „I woke up so happy”, do którego wysłuchania zapraszamy m.in. na nowej stronie internetowej artystki www.alicjajanosz.pl oraz na strony: www.myspace.com/alicjajanosz i www.facebook.com/alicjajanosz.Alicja Janosz fot. Anna Powierża - Verre Studio  Już wkrótce będziecie mogli przeczytać wywiad z Alicją Janosz specjalnie dla portalu udziewczyn.pl

Komentarze (0)

Copyright by Daniel Feist & Bartek Kozar