2011-10-30

ROZRYWKA

Nowa płyta Rihanny pod patronatem Eski TV

Eska TV objęła patronatem medialnym 6. album studyjny Rihanny zatytułowany “Talk That Talk”, którego światowa premiera zapowiedziana jest na 21 listopada.


Fani Rihanny na całym świecie z niecierpliwością odliczają dni do 21 listopada – daty premiery albumu “Talk That Talk”. Będzie to już 6. album studyjny artystki, kolejny po wydanym przed rokiem krążku “Loud”, który uzyskał status wielokrotnej platyny, a jego nakład sięgnął 8 milinów egzemplarzy.

Poprzeczka z pewnością ustawiona jest wysoko.

Obecnie listy przebojów podbija promujący płytę singiel “We Found Love”. Dodatkowo emocje podsyca akcja promocyjna, zorganizowana na profilu artystki na facebooku, pod hasłem “Rihanna: Unlocked”, w której sukcesywnie ujawniane są kolejne materiały związane z nowym krążkiem.
    
“Cieszymy się, że z naszą stacją coraz częściej chcą wiązać się czołowe światowe gwiazdy. Patronat medialny nad nowym albumem artystki tego formatu co Rihanna, to nasz kolejny, ważny sukces.” - cieszy się Igor Nurczyński, Dyrektor Programowy Eska TV.
  
 W sobotę o 17:00 na antenie Eska TV wyemitowany zostanie poświęcony artystce program z cyklu “Godzina z...”, w którym przez 60 minut nadawane będą najlepsze klipy Rihanny.  
  
 Wśród albumów objętych patronatem Eski TV znalazły się ostatnio m.in. "Sen o przyszłości" Sylwii Grzeszczak - obecnie najlepiej sprzedająca się płyta w Polsce – oraz wydany 25 października album “One Love” Roberta M., najpopularniejszego DJa w Polsce.
    
Wydawcą płyty Rihanny “Talk That Talk” jest Universal Music.
Komentarze (2)

qd (2013-03-25 16:02:06)
de
a takze rihanny 
ja (2013-03-25 16:01:32)
o
uwaga  zachecam serdeczmie do kupienia nowej płyty nicki minaj jest fantastyczna i tania z chęcią ją kupiłam tylko jest małe ale jest coraz ich mniej w sklepach ale możecie kupić zapewnie ją przez allegro 
Copyright by Daniel Feist & Bartek Kozar