2007-10-22

Twarz

ESENCJA DE LUXE ANTI-AGING

Badania in vitro i badania kliniczne prowadzone przez Davida H. McDaniel’a i współpracowników w USA wykazały, że Idebenon jest najsilniejszym ze stosowanych powszechnie w kosmetyce antyutleniaczy, chroniącym skórę przed fotostarzeniem na niespotykanym dotychczas poziomie.


Idebenon wraz z innymi molekułami młodości tworzy na skórze tarczę antyrodnikową, która z wielką siłą wymiata wolne rodniki i hamuje proces wiotczenia skóry już na poziomie komórkowym. Znacznie oddala to w czasie pojawianie się zmarszczek mimicznych, statycznych, grawitacyjnych, bruzd smutku i innych objawów postarzających wygląd twarzy.

Esencja de Luxe wykazuje rewelacyjne działanie przeciwstarzeniowe. Już po 14 dniach można zauważyć: rekordowy wzrost jędrności skóry nawet o 29 procent i wzrost elastyczności nawet o 11 procent. Dłuższe stosowanie preparatu powoduje: wzrost jędrności skóry nawet o 58 procent i wzrost elastyczności nawet o 16,5 procent po 4 tygodniach stosowania.

Zwiększenie wartości tych parametrów daje zauważalną poprawę owalu twrzy, która sprawia wrażenie młodszej niż wynika z wieku. Ponadto Esencji de Luxe wyrównuje koloryt cery, nadając jej ciepły brzoskwiniowo-oliwkowy koloryt. Już po 2 tygodniach obserwuje się wzrost poziomu melaniny (naturalnego barwnika odpowiedzialnego za koloryt skóry) nawet o 28 procent, a po 4 tygodniach nawet o 37 procent! Esencja de Luxe polecana jest: do każdego typu cery w każdym wieku ponieważ wykazuje wyjątkową podwójną aktywność przeciw starzeniu się skóry - z uwagi na zawartość inteligentnych molekuł młodości działa zgodnie z jej potrzebami. Esencja de Luxe stosowana regularnie powoduje, że zmarszczki i zwiotczenia są korygowane od razu na etapie powstawania. Cena 50 ml pojemniczka to 248 złotych.

Z uwagi na wyjątkowy zestaw substancji aktywnych, działających zgodnie z potrzebami skóry Esencja de Luxe jest produktem ultranowoczesnym, inteligentnym, odpowiednim do każdego typu cery. Składniki preparatu włączają się w procesy fizjologiczne skóry zarówno młodszej, jak i starszej i działają w sposób zależny od jej stanu i wieku. Kobietom młodym

Esencja de Luxe pomoże zatrzymać młodość, a dojrzałym odzyskać i przedłużyć młody wygląd. W obu przypadkach Esencja de Luxe tworzy twarz bez zmarszczek o atrakcyjnej brzoskwiniowej karnacji i młodzieńczej sprężystości.

Zalecane stosowanie Esencji de Luxe już przed 30 rokiem życia - raz dziennie na twarz i pod oczy- rano lub wieczorem. Jeżeli zależy nam na poprawie kolorytu skóry i uzyskaniu efektu subtelnej brzoskwiniowej karnacji. Esencję de Luxe należy nakładać zawsze rano.

Po 30 - 35 lat esencje stosujemy dwa razy dziennie na twarz i pod oczy i raz dziennie rano, na szyję, a po o 35. roku życia - dwa razy dziennie na twarz, pod oczy i na szyję. Uwaga: W przypadku cery o szczególnych wymaganiach, np. bardzo suchej, zniszczonej, zmęczonej, naczyniowej czy mieszanej, można włączyć do kuracji odpowiednie kremy i stosować je po wchłonięciu się Esencji de Luxe (po ok. 1 min).

Komentarze (0)

Copyright by Daniel Feist & Bartek Kozar