2011-10-24

Włosy

Nagrody Kliniki Handsome Men za metodę Implant Micro Derme 2 Gen

Klinika Włosa Handsome Men, której założycielem jest odkrywca techniki Implant Micro Derme 2 GEN, Ryszard Gzela - działa aktywnie na polskim rynku już od ponad 20 lat. W tym czasie zdążyła ona pozyskać nie tylko miano profesjonalnego miejsca oferującego usługi na najwyższym światowym poziomie, ale została także określona przez swoich pacjentów, jako „Klinika Szczęśliwego Człowieka”. Opinię tą potwierdzają zarówno znane osoby, które skorzystały z udzielanej w tym miejscu pomocy, jak i liczne nagrody i certyfikaty. A jakie nagrody stanowić mogą potwierdzenie jakości przeprowadzanych w Klinice zabiegów?


Rok 2008
W roku 2008 Klinika Handsome Men uzyskała oficjalne potwierdzenia, będące jednocześnie gwarantem jakości usług świadczonych, pod postacią zdobytego Certyfikatu EU. Wspomniany, ogólnopolski program EU STANDARD obejmuje swoim działaniem dynamicznie rozwijające się firmy oraz innego rodzaju instytucje. Zadaniem, jakie ma na celu program jest zwłaszcza wyróżnienie tych podmiotów, którym udało się osiągnąć bardzo wysoki, a jednocześnie stabilny poziom świadczonej usługi, odnoszący się zarówno do samych produktów, usług jak i relacji nawiązywanych na linii firma - klient.

Rok 2009
W rok później, a więc w 2009r. Handsome Men udało się uzyskać Certyfikat Solidny Pracodawca Roku 2008. Konkurs "Solidny Pracodawca Roku" - organizowany przez Grupę Media Partner – ma na celu zwłaszcza zacieśnianie więzi pomiędzy pracownikami, a pracodawcą. Przyznając swoje wyróżnienia organizator kierował się głównie tak zwanym wskaźnikiem solidności zatrudnienia, na który składały się między innymi warunki pracy, terminowość wypłat, warunki socjalne, ścieżka kariery, opinie o firmie zewnętrzne i wewnętrzne oraz dynamika zatrudnienia na przełomie ostatnich lat.
Również w roku 2009 Klinka Handsome Men uzyskała certyfikat „Innowacji Roku”, przyznawany w ogólnopolskim programie realizowanym pod patronatem Ministerstwa Rozwoju Regionalnego oraz Centrum Informacji FIRE. Głównym celem omawianego konkursu jest zwłaszcza promocja nowoczesnych, innowacyjnych i oryginalnych rozwiązań. W tym przypadku tytuł finalisty konkursu Innowacja Roku 2009 poparty certyfikatem, Klinka Handsome Men zdobyła za metodę Implant Micro Derme 2 GEN.

Rok 2010
Rok 2010 okazał się dla Klinki Ryszarda Gzeli rokiem wręcz przełomowym. Wówczas bowiem Handsome Men uzyskała certyfikat i tytuł Rekomendowanej Firmy 2010 w programie, którego celem jest nagradzanie Klientów Firmy Business Partner za rzetelną współpracę z kontrahentami. Kolejnym, uzyskanym tytułem popartym certyfikatem był tytuł „Odkrycie Roku 2010” przyznawany przez Centralne Biuro Certyfikacji Krajowej. Na tym jednak sukcesy marki się nie skończyły. W następnej kolejności Handsome Men została dostrzeżona i umieszczona w katalogu „Modne Miejsca 2010”, jako jedno z najbardziej wyjątkowych i polecanych do odwiedzenia miejsc znajdujących się na terenie całej Polski!
Ostatnim z godnych wspomnienia sukcesów Klinki była nagroda Polish Exclusive 2010. To niezwykle prestiżowe wyróżnienie przyznawane przez Centralne Biuro Certyfikacji Krajowej, stanowi rzetelne potwierdzenie bardzo wysokiej jakości, a nawet swego rodzaju elitarność świadczonych usług czy też oferowanego produktu. Uzyskana przez Klinikę Handsome Men Men statuetka Polish Exclusive, tym bardziej podkreśliła silną pozycję firmy Ryszarda Gzeli oraz doceniła dotychczasowe osiągnięcia Klinki.
www.handsomemen.pl
 

Komentarze (0)

Copyright by Daniel Feist & Bartek Kozar