2011-10-19

Rozwiązania

Rozwiązanie Konkursu z Kelly Melu

Miło jest nam poinformować, że Konkurs z Kelly Melu cieszył się ogromnym zainteresowaniem. Odpowiedzi było mnóstwo, a kto zwyciężył?

Wiele wypowiedzi było bardzo wzruszających, pięknych i zadanie komisji nie należało do łatwych, gdyż ciężko było wyłonić jedną, z tych jakże chwytających za serce odpowiedzi, a odrzucić inne, gdyż wszystkie są wspaniałe, jednak nagroda tylko jedna i w tym przypadku postawiliśmy na oryginalność.

Najwięcej z Was bramsoletką obdarowałoby przyjaciółkę, mamę, siostrę, siebie, dziewczynę, a tylko pojedyńcze osoby wskazały nauczycielkę, chłopaka, kuzynkę i piosenkarkę.... i to właśnie ten pomysł spodobał nam się najbardziej. Była tylko jedna taka odpowiedź i dlatego też postanowiliśmy nagrodzić autorkę tego właśnie pomysłu.

W Konkursie z Kelly Melu zwyciężyła jamajka.

A oto jej pomysł na podarowanie bransoletki Kelly Melu.


A ja podarowałabym tą wyjątkową bransoletkę dla wyjątkowej osoby, jaką jest Marika. To ona otworzyła przede mną drzwi do fascynującego świata dancehall'u, otworzyła mnie na muzykę, której wcześniej nie znałam. Może to zabrzmi jak banał, ale dzięki niej moje życie stało się po prostu lepsze. I chociaż nie znam jej osobiście, i nie wiem, czy kiedykolwiek to się zmieni, to bardzo bym chciała móc kiedyś podejść do niej po koncercie, i podziękować za wszystko, co robi. Co robi dla mnie. Podziękować za tą niesamowitą ilość inspiracji, która pojawiła się w moim życiu właśnie dzięki niej...


Ta bransoletka byłaby symbolem mojej wiary w jej słowa:

"Pomagaj szczęściu, nie załamuj się, co robić masz, rób.
Ile upadniesz razy, tyle razy się podniesiesz,
Wsłuchaj się w słowa, dźwięki, wszystko masz w zasięgu ręki."


Serdecznie gratulujemy!!!
 

Komentarze (1)

sylvana (2011-10-21 10:02:04)
słowa,słowa,słowa
wspaniale napisane,szczerze gratuluję :))) 
Copyright by Daniel Feist & Bartek Kozar