2011-10-11

ROZRYWKA

Nowa płyta Sylwii Grzeszczak już w sprzedaży

Po wielu tygodniach wyczekiwania już jest! Dziś na polski rynek muzyczny trafiła najnowsza solowa płyta Sylwii Grzeszczak: „Sen o przeszłości”.  Tak samo zatytułowany jest  jej debiutancki singiel z krążka. Oficjalna  premiera natomiast odbyła się 4 września.  Wokalistka po raz pierwszy wykonała kawałek podczas tegorocznych „Hitów na czasie” Radia Eski w Bydgoszczy.
Utwór bije rekordy popularności w Internecie. Do tej pory na samym serwisie YouTube odnotowano ponad 2 miliony wyświetleń. Piosenka w szybkim tempie wzbiła się na szczyty list przebojów. W zestawieniu „POPlisty” jak i „Gorącej20” debiutowała na pierwszym miejscu, z kolei na Polish Airplay Chart uplasowała się na wysokiej, trzeciej pozycji.

Okładka albumy została przedstawiona również we wrześniu. Zdjęcia do niej, jak i sam klip lansujący album wykonano w Norwegii.

Pierwszym singlem promującym najnowszą płytę było nagranie „Małe rzeczy” , które od maja nieprzerwanie grane jest w rozgłośniach radiowych. Utwór miał premierę 4 lipca podczas opolskiego Koncertu Lata Zet i Dwójki, gdzie zyskał miano „Najlepszej piosenki” .

Sylwii przyniosła popularność przede wszystkim współpraca z Liberem . W 2008 został wydany ich wspólna debiutancka płyta zatytułowana „Ona i On”.  Oboje  zyskali serca słuchaczy dzięki piosence „Co z nami będzie”, za którą w 2009 roku otrzymali wspólną nagrodę w kategorii „Album roku”.

Artystce życzymy kolejnych sukcesów, a sami posłuchajcie „Snu o przeszłości”:

 


Autor: Karolina Handzlik

Inne teksty naszej stażystki:

Kwitnąca Beyonce w ciąży

Kanye West debiutuje w roli projektanta

Emma Watson i nowy zapach

Komentarze (2)

klaudik45309887 (2011-10-14 20:23:53)
sylwia grzeczak
 ja chcę to byłam na koncercie w szczebrzeszynie.........................................
assa (2011-10-11 21:21:01)
dad
sadsad
Copyright by Daniel Feist & Bartek Kozar