2011-10-10

PLOTKI

Kwitnąca Beyonce w ciąży

W nocy 28 na 29 sierpnia podczas gali MTV Video Music Awards 2011, która odbyła się w Los Angeles, Beyoncé niespodziewanie ogłosiła, że spodziewa się dziecka.Artystka stała się gwiazdą wieczoru, narażając się tym samym odbierającym statuetki kolegom z Show Bussinesu, którymi zwyczajnie dziennikarze nie byli zainteresowani. Tej nocy wokalistka chętnie pozowała do zdjęć, czule trzymając  rękę na widocznym już wtedy brzuszku.

Knowles w życiu zawodowym osiągnęła już niemalże wszystko. Jest najczęściej nominowaną artystką do  prestiżowych nagród Grammy, a magazyn „Billboard” ogłosił ją najpopularniejszą wokalistką dekady 2000-2009. Wielokrotnie też przyznawała, ze do pełni szczęścia brakuje jej jedynie dziecka. Od dawna marzy o całej gromadce.

Mimo, że gwiazda jest w ciąży nie zwalnia tempa swojej pracy. Niedawno pojawiła się na imprezie promującej jej nowe, trzecie już z rzędu,  perfumy „Beyoncé Pulse”. Gwiazda w kusej sukience pokrytej cekinami i  w marynarce prezentowała się olśniewająco.  Nie odebrała sobie przyjemności z chodzenia w niebotycznych szpilkach.Knowles czuje się w błogosławionym stanie tak świetnie, że na początku września udała się wraz z mężem do Wenecji, gdzie skromnie świętowała swoje trzydzieste urodziny.  

W najnowszym teledysku „Countdown” gwiazda chętnie eksponuje brzuszek i nie zakrywa zmieniających się kształtów.  W kilku kadrach krótkiego filmiku wyraźnie widać, że gwiazda jest  już zaawansowanej ciąży. Utwór pochodzi z czwartego już płyty, zatytułowane po prostu „4”.
 

Dziecko ma przyjść na świat w lutym 2012 roku. Ojcem jest mąż Beyoncé, znany raper i producent Jay- Z  z którym 3 lata temu, w ukryciu przed mediami, stanęła na ślubnym kobiercu.

Jesteśmy ciekawi czy do samego porodu wokalistka będzie aktywna zawodowo i jak długi będzie jej urlop macierzyński. Jedno jest pewne, wokalistce bardzo służy ciąża i wygląda promieniejąco. 
Autor: Karolina Handzlik

Inne artykuły naszej stażystki znajdziesz tutaj:

Kanye West debiutuje w roli projektanta

Emma Watson i nowy zapach

Komentarze (0)

Copyright by Daniel Feist & Bartek Kozar