2011-10-05

Perfumy

Emma Watson i nowy zapach

We wrześniu na światowy rynek trafił nowy zapach Lancôme. Jego ambasadorką została młoda, bo dwudziestojednoletnia  Emma Watson,  angielska aktorka, która zasłynęła dzięki roli Hermiony Granger w popularnym "Harrym Potterze".


U boku aktorki, w teledysku promującym zapach Trésor Midnight Rose, stanął  dwudziestoośmioletni aktor Cyril Descours, znany z m.in. „Zakochanego Paryża”.

Akcja filmiku toczy się wśród romantycznych zakamarków francuskiego miasta zakochanych. Nocą pośród świateł  śpiącego Paryża, za  kuszącym zapachem eleganckiej bohaterki  podąża czarujący, młody mężczyzna. Z fioletowego flakonu unosi się głównie zapach absolutu różanego i woń świeżych malin. Czuć również piwonię oraz  jaśmin z czarną porzeczka. Nutę bazy tworzy wanilia, piżmo i cedr.

Perfumy są stworzone dla kobiet szukających delikatnego, nieco słodkiego i kobiecego zapachu.

Przypomnijmy, ze w kampanie dla marki angażowały się takie gwiazdy jak: Julia Roberts, Uma Thurman, Juliette Binoche, Julia Restoin-Roitfeld i Daria Werbowy.

Wybór Emmy na twarz Lancôme nie był oczywiście przypadkowy. Wygląd aktorki zachwycił przedstawicieli marki.  Udział panny Watson w reklamie ma ponoć przyciągnąć młodą klientelę.

To nie pierwsza kompania  Emmy, reklamowała bowiem  jesienno- zimową kolekcję 2009/2010 brytyjskiego domu mody Burberry.

Autor Tekstu:
Karolina Handzlik 

Komentarze (1)

sylvana (2011-11-20 16:13:41)
dziękuję :)))
Świetny debiut ,miło mi się czytało przy ciachu i kawce.Poproszę o jeszcze i jeszcze,bo lubię wiedzieć co w trawie piszczy .
Copyright by Daniel Feist & Bartek Kozar