2011-10-04

Dodatki

Design Attack TRIWA już w Polsce

Inwazja koloru i genialnego w swej prostocie designu dotarła do Polski! Triwa, najbardziej trendowa wśród marek zegarków, zaatakowała najlepsze polskie butiki i concept story takie jak BIZUU, LOVE&TRADE, MADE 4 HAND czy MONO SQUARE i swoją pozytywną energią zaraża kolejne.


Triwa to nie tylko drobne urządzenie, które ma wskazywać czy masz przed sobą jeszcze kilka minut drzemki, czy też jesteś już spóźniony na zajęcia lub do pracy. To przede wszystkim absolutnie trendowy gadżet, którego zadaniem jest zaprezentowanie Twojego nastroju, humoru czy nastawienia do świata. Ideą produktów marki Triwa jest prowokowanie, przykuwanie wzroku, tworzenie kontrastów tak, by przełamać szarą rzeczywistość i uwolnić Twój absolutnie wyjątkowy styl. Kreatywne kolorowanie świata jest misją przewodnią każdej kampanii. Pozytywna energia to bowiem siła napędowa projektantów marki, którzy wykorzystują barwy by nadać każdemu modelowi indywidualnego charakteru.

Kolekcja to 5 uniseksowych linii, od najbardziej klasycznej, nie pozbawionej jednak artystycznego pierwiastka linii Classic, poprzez Chrono i Mini Chrono- profesjonalne a jednocześnie trendowe zegarki z wbudowanymi trzema chronometrami, linię Brasco- nieco mniej odważną względem formy, pokazującą jednak pazur kolorem i oryginalnym wzornictwem aż po najbardziej luksusową linię NEVIL, która stanowi designerskie uzupełnienie biurowego mundurka. Nowością w kolekcji jest linia okularów przeciwsłonecznych w oryginalnych, kontrastowych kolorach nawiązujących formą do zwariowanych lat osiemdziesiątych.

Triwa to nie tylko produkt ale także artystyczny happening. Każda kolejna kolekcja to wydarzenie, każda kampania to dzieło sztuki. W sezonie jesień/zima 2011/2012 do współpracy zaproszono jednego z najwybitniejszych szwedzkich artystów młodego pokolenia- Frederika Ödmana, którego prowokujące zdjęcia są idealnym wyrazem pionierskiego ducha marki. Kolekcja już teraz dostępna jest Warszawie w butikach BIZUU BUTIQUE, LOVE&TRADE i MADE 4 HAND i w Poznaniu w MONO SQUARE i BIZUU BUTIQUE, a to dopiero początek...

Autorka tekstu:
Martyna Pańczak

Komentarze (0)

Copyright by Daniel Feist & Bartek Kozar