2011-10-03

Włosy

Szybki i tani sposób na piękne włosy

W ciągłym pośpiechu i natłoku zajęć nie zawsze mam czas by w trakcie każdego mycia odpowiednio pielęgnować włosy.  I choć niejedna z nas obiecuje sobie, że wieczorem połozy maskę lub odżywkę nie zawsze jednak starcza nam na to siły i chęci.  Z myślą o szybkiej i intensywnej pielęgnacji różnych rodzajów włosów powstała nowa seria Szamponów z odzywką Joanna Naturia.


Nowa receptura produktów to doskonałe połączenie składników pozwalających na delikatne oczyszczenie włosów i skóry głowy i jednoczesne ich odżywienie już podczas mycia. Zastosowane w kosmetykach naturalne ekstrakty zapewnią optymalną pielęgnację i piękny wygląd włosów, a składniki kondycjonujące ułatwiają rozczesywanie i przywrócą włosom naturalny połysk.

Linia zawiera 5 rodzajów wyjątkowych kosmetyków dedykowanych różnym potrzebom skóry i włosów, wśród których bez trudu dobierzemy odpowiedni wariant dla siebie:

Naturia - Szampon z odżywką do włosów farbowanych z ekstraktem Wiśni
przeznaczony do pielęgnacji włosów farbowych. Wiśnia – cenne źródło witamin i kwasów owocowych o działaniu nawilżającym.

Naturia - Szampon z odżywką do włosów przetłuszczających z ekstraktem Tataraka
przeznaczony do skutecznej pielęgnacji włosów przetłuszczających się, nie obciążającej włosów.  Tatarak – wykazuje właściwości przeciwzapalne i bakteriobójcze, ogranicza przetłuszczanie się włosów.

Naturia - Szampon z odżywką do włosów suchych i zniszczonych z naturalnym ekstraktem Pszenicy
przeznaczony do pielęgnacji włosów suchych i zniszczonych. Pszenica – wykazuje właściwości ochronne i wzmacniające, dzięki czemu zmniejsza łamliwość włosów.

Naturia - Szampon z odżywką do wszystkich rodzajów włosów z naturalnym ekstraktem z Alg morskich
przeznaczony do codziennej pielęgnacji każdego rodzaju włosów.  Algi morskie – cenne źródło witamin i minerałów o działaniu nawilżającym.

Naturia - Szampon z odżywką dla mężczyzn z naturalnym ekstraktem Guarany

przeznaczony do codziennej pielęgnacji wszystkich rodzajów włosów. Guarana – bogate źródło kofeiny o działaniu pobudzającym i źródło energii każdego dnia.


Szampony z odżywką Naturia to nie idealny sposób na piękne włosy dla osób w ciągłym biegu.  To także wyjątkowo ładne i poręczne opakowania oraz znakomita oszczędność domowego budżetu – koszt 500 ml opakowania to jedynie 6,99 zł.

Już teraz sięgnij po szampon z odżywką Naturia w ekonomicznym opakowaniu i uwodź piękną czupryną każdego dnia.
 

Komentarze (1)

Tanika (2011-10-03 22:24:29)
Super!
Piękne i takie kolorowe:-)
Copyright by Daniel Feist & Bartek Kozar