2011-10-03

Biżuteria

Magix Sphinx nowa kolekcja FREY WILLE

FREY WILLE, wiedeńska marka z 60-letnią tradycją, przedstawia nową kolekcją Magic Sphinx. Artystyczna biżuteria pokryta drogocenną emalią w kolorze kości słoniowej, głębokiego niebieskiego lub koralu to kolejna odsłona flagowej kolekcji marki. Biżuteria o żywych kolorach i unikalnym wzornictwie inspirowana jest kulturą antyczną, której uosobieniem jest mityczne stworzenie – Sfinks.
 
Magic Sphinx to nowa odsłona kolekcji FREY WILLE, która nawiązuje klimatem do czasów starożytnych. Jej symbolem, zawartym również w logotypie marki, jest mityczna postać Sfinksa. Stwór, łączący w sobie siłę i majestat lwa oraz wolność i przenikliwość orła, w pełni wyraża filozofię marki, której motywem przewodnim jest sztuka sama w sobie. Dla FREY WILLE mityczna bestia to coś więcej niż symbol tego, co nieodgadnione i tajemnicze. Sfinks reprezentuje również prawdziwe emocje – nadzieję, dążenie do spełnienia oraz artystyczną pasję tworzenia.

Efektem zaangażowania, pasji sztuką oraz ciągłego poszukiwania inspiracji jest enigmatyczna, pełna uroku kolekcja Magic Sphinx stworzona przez zespół artystów FREY WILLE. Nowa kolekcja dostępna jest w trzech wersjach kolorystycznych:

•    Coral – łącząca w sobie intensywną, ciepłą czerwień oraz słodki, pastelowy róż;
•    Royal Blue – przywołująca na myśl doskonałość nieba, w której mocno nasycony kolor indygo doskonale komponuje się z laurowym błękitem;
•    Ivory – w której delikatna barwa kości słoniowej idealnie współgra z wyciszonym pudrowym różem.

Na świeże kolory naniesiono intrygujące motywy inspirowane postacią Sfinksa. Do dekoracji emaliowanej biżuterii zostało użyte złoto - oprawę biżuterii pokryto 24 lub 18-karatowym kruszcem.
Bransoletki, zegarki, kolczyki, zawieszki oraz pierścionki z kolekcji Magic Sphinx są dostępne w butiku FREY WILLE w Warszawie przy ulicy Nowy Świat 37.


 

Komentarze (1)

Tatiana (2011-10-03 22:35:01)
Wow
 Przepiuękna!Aż miło popatrzeć :-)
Copyright by Daniel Feist & Bartek Kozar