2011-10-01

Włosy

Metoda Implant Micro Derme 2 Gen

IMD2G stanowi rodzaj innowacyjnej metody, której celem jest uzupełnienie powstałych na skórze głowy, ubytków włosowych. Ten rodzaj zabiegu odznacza się zwłaszcza charakterem nieinwazyjnym i jest on w pełni bezpieczny dla zdrowia pacjenta. Co istotne, zastosowanie metody gwarantuje uzyskanie pożądanych efektów wizualnych i nie istnieje ryzyko, że uzyskana tą drogą, nowa fryzura pacjenta, po prostu nie przypadnie mu do gustu.Klinika Handsome Men i technika Implant Micro Derme 2 Gen

Metoda Implant Micro Derme 2 Gen – bo tak brzmi pełna nazwa omawianej metody – umożliwia pacjentom pełne uzupełnienie powstałych na skórze głowy, ubytków włosowych. Istotnym jest zwłaszcza fakt, że powód łysienia pozostaje w tym przypadku niemal zupełnie bez znaczenia. W praktyce oznacza to więc, że na zabieg pozwolić mogą sobie zarówno te osoby, które utraciły swoje włosy z powodu ciężkiej choroby, zatrucia czy też chemioterapii, jak i ludzie w przypadku których łysienie stanowi dolegliwość o podłożu genetycznym. Sam zabieg polega na bardzo dokładnym, ręcznym wszczepieniu włosów wybranych uprzednio przez pacjenta, w cienką na wzór pergaminu mikroskórę. Materiał ten jest absolutnie bezpieczny. Poddany został on dużej ilości testów klinicznych, a u badanych osób nie stwierdzono jakichkolwiek uczuleń, podrażnień skóry bądź też alergii. Mikroskóra wyposażona została w specjalne pory, które umożliwiają skórze głowy swobodne oddychanie. Poza tym materiał ten jest przezroczysty, niewidoczny, a tym samym bardzo dyskretny. Pod wpływem temperatury ciała, mikroskóra ulega zespoleniu z naturalną skórą głowy, co umożliwia zastosowanie hipoalergicznych termoplastycznych elementów. W ten prosty sposób powstaje bardzo trwała fryzura, która dodatkowo jest w pełni odporna na warunki środowiska. Używane do tworzenia nowego designu włosy, mogą być – w zależności od indywidualnych preferencji pacjenta – naturalne bądź też syntetyczne. Warto dodać również, że włosy naturalne są bardziej odporne na działanie wysokiej temperatury i łatwiej poddają się zabiegowi farbowania.

Każda, tworzona w Klinice Włosa Handsome Men fryzura, zostaje dobrana do indywidualnych preferencji oraz rodzaju urody pacjenta. Z tego względu końcowy efekt wizualny jest zawsze w 100% zadowalający.  

www.handsomemen.pl
 

 

Komentarze (0)

Copyright by Daniel Feist & Bartek Kozar