2011-09-29

Bielizna

Z bielizną Gloria jesień nie będzie szara

Na sezon jesień/zima 2011 przenosimy kobiety w świat gorącego piasku i szafirowego nieba. Nadejście jesieni nie musi przecież oznaczać pożegnania z fantazyjnymi wzorami i bogactwem kolorów. Pod ubraniem możemy zatrzymać lato.


W klimat tropików wprowadza ekscytujący lazur „Glorii”, nowego kompletu bielizny polskiego producenta. Ta wyrafinowana i zmysłowa kolekcja marki „Kinga” prezentuje się efektownie i sprawia, że królowa nocy może być tylko jedna.

- To bielizna dla kobiet, które cenią sobie wygodę i elegancję. Biustonosz typu push-up idealnie modeluje kształt piersi, dyskretnie eksponując ich walory - podkreśla Kinga Lesisz, prezes i założycielka firmy Kinga Lingerie de Femme.

Komplet „Gloria” odwołuje się do wartości takich jak: wolność, pasja i stylowa elegancja. Wysoka jakość materiału, misterne hafty i romantyczne koronki to największe atuty tego zestawu bielizny.

Odpowiadając na potrzeby wrażliwego kobiecego ciała „Kinga” zastosowała w bieliźnie koronkę ciętą laserowo. To czyni ją bardziej miękką i przyjazną skórze, a także gwarantuje pełny komfort podczas noszenia.

Limitowana edycja bielizny „Gloria”  jest częścią projektu CSR pod hasłem - „Różowa wstążeczka”. „Kinga” wsparła tę akcję ze względu na tematykę, która jest bliska jej produktom. Dochód uzyskany z tegorocznej sprzedaży trafi w ręce „Stowarzyszenia do Walki z Rakiem”, które przy Białostockim Centrum Onkologii prowadzi warsztaty terapii psychoonkologicznej.

W zeszłym roku konto akcji zasiliły pieniądze ze sprzedaży kompletu L’Espoir. - Aktywne zaangażowanie „Kingi” w prozdrowotną akcję na rzecz kobiet jest naturalne i pokazuje, że trzeba mieć na uwadze ich profilaktykę, a nie tylko to, by ładnie prezentowały się na zewnątrz - tłumaczy Kinga Lesisz.
Gloria - komplet  bielizny marki Kinga

Komentarze (0)

Copyright by Daniel Feist & Bartek Kozar