2011-09-28

PATRONATY

Targi Kielce Targi Venus

Po raz drugi jesienią zapraszamy na targi VENUS. W ubiegłym roku zwiedziło je 4 500 osób. Ideą targów jest przedstawienie najnowszych trendów i sposobów pielęgnacji zarówno kobiecej, jak i męskiej urody. Dlatego na stoiskach firm z całej Polski przeważają oferty zakładów fryzjerskich, kosmetycznych, salonów odnowy biologicznej. Nie brakuje też pokazów najnowocześniejszych urządzeń kosmetycznych. Wystawa VENUS umożliwia producentom kosmetyków, producentom i dystrybutorom aparatury oraz wyposażenia salonów dotarcie do swoich odbiorców – kosmetyczek, fryzjerów, lekarzy dermatologów, chirurgów plastycznych, farmaceutów.
W ramach wystawy zwiedzający mogą zapoznać się tajnikami zabiegów upiększających na twarz i ciało oraz wziąć udział w licznych pokazach najnowszych trendów fryzjerskich i makijażu. Specjaliści udzielać będą również porad z zakresu zdrowia i wizażu.

Targi VENUS skierowane są zatem zarówno do profesjonalistów, jak i wszystkich, którzy na co dzień dbają o swoją urodę. W ramach wystawy odbędzie się szereg wydarzeń towarzyszących dedykowanych amatorom i specjalistom.

Zapraszamy na prestiżowe, odbywające się od 7 lat w Targach Kielce, Ogólnopolskie Mistrzostwa Makijażu, których tematem przewodnim w 2011 roku jest "Makijaż koktajlowy z wykorzystaniem błysku i transparencji". Konkurs cieszy się ogromnym zainteresowaniem i odbywa się pod okiem profesjonalnego jury. Przewodniczącą jest bowiem Ewa Filipecka – artysta makijażu, kreator wizerunku a jednocześnie Mistrzyni Polski w Makijażu Profesjonalnym.

Udział warto wziąć także w III Dniach Kosmetologii, a w jego ramach w Międzynarodowej Konferencji Kosmetologicznej. Po raz pierwszy odbędą Mistrzostwa w Zdobieniu Paznokci, których organizatorem jest Klinika Pięknych Paznokci Mariola Pawłowska-Włodarczyk.


 
Portal udziewczyn.pl objął patronat medialny nad imprezą.


Komentarze (0)

Copyright by Daniel Feist & Bartek Kozar