2011-09-20

MOTOKOBIETA

Odpicuj brykę z MTV Polska i Coca-Colą Zero

Już 25 września rozpocznie się największa motoryzacyjna przygoda w polskiej telewizji. Na antenie MTV Polska rusza kultowy program „Pimp My Ride by Coca-Cola Zero“.

W najbliższą niedzielę startuje polska edycja programu „Pimp My Ride“, której gospodarzem  jest Waldemar Kasta, znany fanom muzyki rap z kawałków „Musisz“ i „Król podziemia“. Pierwszy samochód, ktory dostanie się w ręce mechaników, to Nissan NX100, który po gruntownych zmianach bez wątpienia stanie się obiektem zazdrości nie tylko sąsiadów właściciela, ale wielu fanów tunningu w kraju!

Bohaterem odcinka będzie Andrzej Obuchowicz. Swój dzień dzieli między uczelnię a treningi Taekwondo, a po godzinach pracuje z dzieciakami, które „zaraża“ pozytywną energią. Jak na prawdziwego faceta i fana „Pimp My Ride“ przystało, interesuje się motoryzacją i marzy
o wypasionej bryce.

„Pimp My Ride to absolutnie legendarny format telewizyjny, na który długo czekaliśmy w Polsce. Nowinki techniczne w zakresie audio-tunningu, muzyka w duuużych głośnikach, kompletne metamorfozy aut i mnóstwo bajerów jak np. nowe super-felgi czy luksusowe wnętrza sprawiają, że każdy chciałby być „odpimpowany." – zapowiada Waldemar Kasta.

W kolejnych odcinkach „na warsztat“ trafią m.in. Polonez Caro i Mercedes Sprinter, a wśród montowanych gadżetów, które wzbudzają najwięcej emocji wśród widzów, zobaczymy np. automatycznie wysuwany stolik, szczególnie przydatny przy romantycznej kolacji, mega telewizor, 800-wattowe głośniki robiące tyle hałasu, co startujący odrzutowiec oraz suszarkę do snowboardowych ciuchów.

„Pimp My Ride by Coca-Cola Zero“ juz w niedzielę 25 września o godz. 20:00. Emisje powtórkowe: 26 września o godz. 20:00 i 27 września o godz. 18:30.

Kolejne odcinki od 23 października, tylko w MTV Polska!


 

Komentarze (1)

NekropolisQueen (2011-09-20 21:10:20)
Ekstra!
Uwielbiam ten program!!! Oglądałam zagraniczną edycję, jestem ciekawa jak wypadnie nasza rodzimaMogę oddać swój do takiego tuningu:)
Copyright by Daniel Feist & Bartek Kozar