2011-09-05

MOTOKOBIETA

11 Międzynarodowe Targi Branży Motoryzacyjnej

2-4.09.2011 Lotnisko Bemowo gościło wystawców części zamiennych, narzędzi i wyposażenia warsztatów na 11  Profesjonalnych  Międzynarodowych Targach  Branży Motoryzacyjnej w Warszawie, których organizatorem był Inter Cars S.A.-największy dystrybutor części zamiennych do samochodów osobowych, dostawczych i ciężarowych w Europie Środkowo-Wschodniej.
 
To profesjonalna impreza w branży motoryzacyjnej, która skupia zarówno dostawców części do samochodów osobowych, ciężarowych oraz motocykli, jak również wyposażeń warsztatów. W trakcie imprezy zaplanowano również mnóstwo atrakcji w postaci bezpłatnych szkoleń, pokazów, konkursów z atrakcyjnymi nagrodami, między innymi bilety na Euro 2012, pojedynek ciężarówek, widowiskowy drift, pokazy motocyklowe, akrobacje, taniec, piłka nożna z mistrzem…

Zapowiedź programu i gości prowadził Piotr Gąsowski, Jurek Dudek, Krzysztof Golonka, część imprezy z atrakcjami Irek Bieleninik. Gościem specjalnym ze świata piłki nożnej był Jerzy Dudek.

Wśród wystawców znaleźli się między innymi: Aisin, Abe, Ate, Continental, Bosch, Castrol, Comma, Delphi, Goodyear, Karcher, Kegel-Błażusiak, Liqui Moly, Lotos, Meat&Doria, Mobil, Osram, Parys, Valeo, TRW…

Słoneczna pogoda na targach dopisywała, atmosferę dodatkowo podgrzewały piękne hostessy,
dziewczyny podczas pokazu mycia samochodu,oraz na wybiegu dostarczały mnóstwo wrażeń.
Było naprawdę gorąco…

Warto również wspomnieć ze względu i na naszą profesję o Mediach, które znalazły się na Targach, między innymi: Automobilista-miesięcznik miłośników motoryzacji, Świat Motoryzacji- miesięcznik rynku motoryzacyjnego, części zamiennych i usług serwisowych, gazeo.pl- portal poświecony propagowaniu tańszych źródeł energii do naszych samochodów: LPG,CNG…, Auto!Focus- lubelski miesięcznik motoryzacyjny, Truck&Van- miesięcznik skierowany do osób profesjonalnie związanych z transportem samochodowym, Serwis Motoryzacyjny-miesięcznik dla osób zajmujących się naprawą, serwisowaniem, diagnostyką.

Zachęcam do udziału w kolejnych Targach nie tylko ludzi z branży, ale również pasjonatów motoryzacji. Dzięki organizatorom i wystawcom, chwile spędzone na imprezie na długo zapadną w pamięć, stając się niezwykle pouczającym doświadczeniem i ekscytującym przeżyciem.
Agnieszka Chabło

 
 

 


Galeria zdjęć:

Komentarze (0)

Copyright by Daniel Feist & Bartek Kozar