2011-09-03

Kolekcje ubrań

Kolekcja Levis sezon jesień/zima 2011

Sezon jesień/zima w kolekcji Levi’s® to esencja współczesnego amerykańskiego stylu, skupiająca się na haśle ‘The Art in Craft’, co należy rozumieć jako ‘Sztuka w rzemiośle’. Czerpiąc inspirację ze swojego dziedzictwa, ze statusu pioniera dżinsów, nowa kolekcja Levi’s® skupia się na idei rzemiosła, wytrzymałości połączonej z prostotą, a tym samym zwraca uwagę na znaczenie każdego z poszczególnych etapów tworzenia!


Poprzez proste formy, ręcznie wykonywane grafiki i różnego rodzaju hand-made’owe aplikacje, kolekcja przedstawia niezawodną jakość, autentyczność i nawiązuje do korzeni marki.

Levi’s® w nadchodzącym sezonie czerpie inspiracje zarówno z tętniącego życiem miasta, gdzie cały czas coś powstaje i jest tworzone, jak i z tajemniczego lasu, pełnego naturalnych barw i ciekawych faktur. Levi’s® w sezonie jesień/zima 2011/12 to głównie surowość metropolii, industrializm, gdzie główną rolę odgrywają ludzie i ich działania, gdzie ważne jest to co kreują i co pozostawiają po sobie, a to wszystko świetnie połączone z powrotem do natury i korzeni!

Kolekcja łączy w sobie trzy główne trendy sezonowe: Wybrzeże, Las i Miasto (Coastal, Woodland
i The Town), a w oparciu o sztukę i popularną ostatnio modę na hand made skupia się wokół faktur, wykończeń i niejednolitych  powierzchni oraz ręcznie wykonywanych detali.

Komentarze (0)

Copyright by Daniel Feist & Bartek Kozar