2011-08-30

SPORT

Najszybszy Dzień na Ziemi

Było szybko, jamajsko, gorąco i niezwykle sexy. PUMA zorganizowała wyjątkową imprezę na Plaży Wilanów.

NAJSZYBSZY DZIEŃ NA ZIEMI celebrowano na całym świecie. W Warszawie miłośnicy biegania mogli wziąć udział w wyjątkowej imprezie biegowej. Na Plaży Wilanów zagościła Jamajka – zagrał Kamil Bednarek z zespołem Star Guard Muffin i zespół Raggafaya, rodowici Jamajczycy kibicowali i dopingowali biegaczy, a atmosferę rozgrzał BIEG W BIKINI.

PUMA zorganizowała wiele konkurencji biegowych, w których liczyła się SZYBKOŚĆ. W profesjonalnych biegach na milę udział wzięli czołowi polscy biegacze, ale także amatorzy oraz wielu celebrytów i sportowców, m.in. Radek Majdan, bracia Żewłakow, Artur Partyka, Beata Sadowska, Ola Mikołajczyk, Paweł Poncyliusz i wielu innych. Nagrodami były buty PUMA FAAS 300 oraz Playstation Move - było o co walczyć.

FAAS Testy przeniosły startujących na radosną Jamajkę, gdzie życie płynie w rytmie reggae, a ludzie są radośni, roztańczeni…i niezwykle szybcy! Rywalizacja o miano NAJSZYBSZEGO była pasjonująca. I to nie Usain Bolt, nie napastnik Legii Warszawa Michał Kucharczyk, ani jego koledzy Dickson Choto, czy bohater z Moskwy Janusz Gol (strzelec decydującej bramki w czwartkowym meczu ze Spartakiem) ale… Radek Majdan okazał „najszybszym człowiekiem na Ziemi”, a przynajmniej na „Plaży Wilanów” w Warszawie. Jako jedyny przełamał granicę prędkości - 20 km na godzinę podczas biegu… na 10 m. Nie pokonał go nikt z licznie przybyłych biegaczy.

Więcej trakcie NAJSZYBSZEGO DNIA NA ZIEMI odbył się też pierwszy bieg z babyjoggerem oraz bieg Więcej krawacie (na gołej męskiej klacie), bieg tyłem i biegi dla dzieci więcej młodzieży.

Komentarze (0)

Copyright by Daniel Feist & Bartek Kozar