2011-08-23

Włosy

Wywiad z Ryszardem Gzelą właścicielem kliniki Handsome Men

Martwisz się o włosy, gdyż łysienie jest coraz większym problemem? Nie wiesz, czy można z tym skutecznie walczyć? Pan Ryszard Gzela właściciel Kliniki Handsome Men przybliża nam temat i opowiada, w jaki sposób jest klinika jest w stanie nam pomóc.


Jest Pan właścicielem Kliniki Handsome Men. Jakie usługi oferuje ta Klinika?

Zajmujemy się niechirurgicznym uzupełnianiem ubytków włosów. Wszystkie zabiegi odbywają się bezboleśnie, bez użycia skalpela czy innych narzędzi chirurgicznych.

Czy tę działalność można zaliczyć do branży poprawiającej urodę?

Jak najbardziej. Naszym celem jest właśnie poprawienie wyglądu zgłaszających się do nas pacjentów. Wiadomo, że utrata włosów wpływa na psychikę człowieka. Zarówno kobieta, jak i mężczyzna czują się wtedy nieatrakcyjni, tracą pewność siebie. Czasem problemy z włosami to prawdziwy życiowy dramat. Wiem coś o tym, bo sam byłem łysy, zanim nie skorzystałem z możliwości przywrócenia fryzury.

A efekty uboczne? Czy są jakieś przeciwwskazania zdrowotne?

Nie ma absolutnie żadnych przeciwwskazań zdrowotnych. Wszystkie nasze zabiegi były wielokrotnie testowane pod względem dermatologicznym. Posiadamy opinie lekarskie, stwierdzające całkowite bezpieczeństwo stosowanych przez nas metod. Nie ma mowy o jakiejkolwiek alergii, podrażnieniu skóry czy innych urazach.

Na czym polega niechirurgiczne uzupełnianie ubytków włosów?

Jest to nowatorska metoda – Implant Micro Derme – opracowana w naszej Klinice przy współpracy ośrodków badawczych w Japonii oraz USA. W największym skrócie polega ona na precyzyjnym wszczepianiu pojedynczych włosków w cieniutką jak pergamin mikroskórę. Gotową fryzurę osadza się na głowie pacjenta. Cała struktura idealnie przylega do naturalnej skóry, a przy tym pozwala jej oddychać. Nowe włosy nie mają takich ograniczeń jak standardowa peruka albo tupet. Można w nich spać, pływać, jeździć na rowerze, nawet skakać ze spadochronem. Podobnie innowacyjne rozwiązania stosujemy w przypadku zagęszczania albo przedłużania włosów. Nasi pacjenci są bardzo zadowoleni, podkreślając komfort użytkowania nowej fryzury oraz doskonały efekt estetyczny.

Czy taka fryzura wygląda naturalnie?

Jest nie do odróżnienia od prawdziwej. Idealnie imituje własne owłosienie. Opracowaliśmy specjalne technologie, dzięki którym możemy stworzyć każdy rodzaj fryzury i nadać jej dowolny kolor, łącznie z pasemkami oraz odrostami. Powiem więcej: możemy sprawić, że pacjent w nowych włosach będzie się czuł o wiele lepiej niż kiedyś w swoich własnych. Jest to możliwe, gdyż fryzura zostaje jak najlepiej dopasowana do jego typu urody oraz preferencji stylistycznych. W przypadku własnych włosów, ma się to, co dała nam natura. A włosy od nas można idealnie „dobrać do siebie”, tak żeby stworzyć fryzurę marzeń.

Kto korzysta z usług Pana Kliniki?

Każdy, kto się do nas zgłosi. Wykonujemy nowe fryzury dla gwiazd kina i estrady, osób publicznych, biznesmenów, ale także dla zwykłych ludzi „z ulicy” i, oczywiście, również dla dzieci, jeśli wskutek jakichś okoliczności utraciły włosy.

Potrafi Pan pomóc w każdym przypadku łysienia?

Tak. Jest to jednak temat bardzo obszerny. Najlepiej, aby osoby zainteresowane odwiedziły naszą stronę www.handsomemen.pl. Znajdują się tam wyczerpujące informacje na temat stosowanych przez nas metod oraz wiele ciekawych artykułów, omawiających różnorodne problemy z włosami i sposoby ich rozwiązywania.

www.handsomemen.pl

   Pan Ryszard Gzela właściciel Kliniki HandsomeMen
 

Komentarze (0)

Copyright by Daniel Feist & Bartek Kozar