2011-08-13

Bielizna

Ubierz się w dobry nastrój

Nowoczesna kobieta ma wysokie wymagania - również wobec bielizny. Jaką więc funkcję pełni dobrze dobrany komplet. Czy stanowi drobny dodatek, czy może posiada moc wpływania na kobiece poczucie pewności siebie?

Czy pamiętacie serialowe kobiety sukcesu Ally McBeal, czy Carrie Bradshaw z „Sex and the city”? Ich ciekawość świata  i wysoko postawiona sobie oraz innym poprzeczka sprawiły, że stały się swego rodzaju ikonami dla współczesnej, nowoczesnej kobiety. Ich perfekcyjny styl imponował i inspirował. Praca, pogoń za marzeniami, grono przyjaciółek, długie rozmowy do rana a przy tym nieustająca chęć spotkania tego jedynego... Czy właśnie takie są współczesne kobiety? Na te pytania starają się odpowiedzieć producenci bielizny marki Nipplex. Paweł Bogusz - Marketing Director , twierdzi: „Tworząc naszą bieliznę nie zapominamy o codziennych potrzebach naszych klientek. Pragniemy, aby w bieliźnie czuły się komfortowo i kobieco.” Czy samopoczucie kobiety może zależeć od bielizny, jaką zakłada każdego ranka? Spróbujemy odpowiedzieć na to pytanie.

Silna i pewna w pracy
Stresujące sytuacje, spotkania z szefem, wymagający klienci oraz konkurencja, czyhająca na każde, nawet najmniejsze potknięcie. W takich warunkach musi odnaleźć się współczesna kobieta marząca o sukcesie zawodowym. Nie jest to łatwe i wymaga ogromnej determinacji. W życiowym pędzie znaczącą rolę odgrywa poczucie komfortu. Dlatego tak ważny jest odpowiedni dobór bielizny. W większości miejsc pracy obowiązuje dress code, który w pewnej mierze ogranicza możliwość doboru stroju modowych szaleństw. Dlatego większość Pań decyduje się na prosty i uniwersalny  zestaw: biała koszula i czarna spódnica. W końcu każda businesswoman powinna wyglądać perfekcyjnie i profesjonalnie. Nie oznacza to jednak, że pod idealnie skrojonym kostiumem nie może kryć się bielizna wydobywająca esencję kobiecości jej właścicielki. Najważniejsze, aby przy wszystkich swoich atutach była wygodna i idealnie dopasowana. Trudno bowiem zrobić dobre wrażenie na innych, kiedy spod bluzki wyłania się ramiączko lub szwy odbijają się znacząco na materiale, z którego wykonana jest spódnica. Dlatego bielizna powinna być jak druga skóra, współgrająca z ciałem i nie krępująca ruchów. W tym przypadku warto zdecydować się na jednolity kolor. Najbardziej uniwersalne barwy to biel i czerń. Pod służbowym strojem idealnie również się sprawdza kolor beżowy, jest właściwie niewidoczny. Panie coraz częściej sięgają również po bieliznę w kolorze mlecznym. Najważniejsze jednak, aby bielizna była gładka i pozbawiona zdobień. Nic bowiem nie szkodzi tak wyglądowi jak prześwitujące pod krystalicznie śnieżną koszulką kolorowe kwiatuszki.
 
Naturalna w dobrym towarzystwie
Kto lepiej zrozumie kobietę niż grono sprawdzonych przyjaciółek? Spotkanie przy aromatycznej kawie i garści najświeższych ploteczek może wprawić w znakomity nastrój Chyba nie ma kobiety, która nie lubi tego rodzaju spotkań. Rozmowa jest tylko jedną z zalet tego typu rozrywek. To również doskonała okazja do nawiązania nowych znajomości. Poza tym nie ma nic przyjemniejszego jak popołudnie spędzone w kobiecym gronie.  To okazja, aby wyzbyć się żalów i zyskać dystans do problemów zawodowych, uczuciowych i osobistych. Wsparcie przyjaciółek  okazuje się nieocenione. Spotkanie towarzyskie pozwala również na większą swobodę w tworzeniu stylizacji. Możemy zapomnieć o obowiązkowych garsonkach. W towarzystwie koleżanek nie musimy przejmować się konwenansami. To chwile, w których, przez ubiór możemy w pełni wyrazić siebie. Dlaczego nie zaszaleć również z bielizną? Warto rozważyć wówczas najnowsze nurty w modzie. Wycięta bluzka, odsłaniająca kawałek bielizny, to obecnie często spotykany trend.  Im bardziej oddamy się fantazji, tym radośniej będziemy patrzeć na świat.  Dozwolone są nawet najbardziej szalone barwy. Wbrew pozorom, to, co kryjemy pod koszulką lub pod sukienką, wiele mówi o nas samych. Co więcej  wybór bielizny z kolorowymi akcentami jest sprawdzonym sposobem na poprawę nastroju i zastrzyk pozytywnej energii - tak potrzebnej każdego dnia.

Zmysłowa po zachodzie Słońca
Każda kobieta czeka na tego jedynego. Niestety nie zawsze szczęście w miłości puka do drzwi od razu. Codzienny pośpiech, praca, kariera, ciągłe samodoskonalenie się - to wszystko sprawia, że często zapominamy o życiu towarzyskim. W pewnym momencie status singielki traci swoje barwy. Warto więc poznawać nowych ludzi i nawiązywać nowe znajomości. Nie wiadomo bowiem, kiedy na swej drodze spotkamy mężczyznę swoich marzeń. Zazwyczaj dzieje się to w najmniej oczekiwanym momencie. Kiedy wreszcie dojdzie do romantycznej kolacji, trzeba być na nią odpowiednio przygotowanym. Czerwona pomadka i wysoki obcas już nie wystarczają, aby zrobić wrażenie na nowoczesnym mężczyźnie.

Warto pomyśleć o stroju, który eksponując atuty, odwróci uwagę od naszych mankamentów. Nie uda się to bez starannie dopasowanej bielizny. Wybierając się na tego rodzaju spotkanie, nie zaszkodzi  pokusić się o kreację z większym dekoltem. Nawet delikatnie odsłonięte ramiączko może stać się przynętą. Nic tak bowiem nie rozpala zmysłów i nie prowokuje do flirtu jak odrobina pikanterii. Dlatego niezależna kobieta nie powinna bać się własnych pragnień.
 
Zrelaksowana w domowym zaciszu
 Przychodzą w końcu takie chwile, kiedy po aktywnym dniu, pojawia się ochota na odrobinę relaksu i wyciszenia. Taką kryjówką, z dala od innych,  jest najczęściej dom. To miejsce, w którym szybko zapomina się o stresie, problemach i przykrościach. Filiżanka aromatycznej kawy, dobra książka, wygodna bielizna i luźny strój, szybko sprawiają, że zaczynamy czuć się lepiej. Z drugiej strony, nawet zwykłe czynności, jak pranie czy gotowanie, mogą być bardzo dobrym sposobem na powrót do harmonii. Wiele kobiet przyznaje, że najczęściej rozluźniają się w czasie przygotowywania wymyślnych przekąsek dla swoich przyjaciół. Czy ubiór jest ważny w tego rodzaju sytuacjach? Niektórzy twierdzą, że prawdziwa kobieta, nawet w domu powinna wyglądać jak dama. Być może to zbyt daleko idąca teza, natomiast jedno jest pewne: od jakości naszej garderoby zależy nasze samopoczucie.

Bez względu na to, czy współczesna kobieta przebywa w pracy, na towarzyskich spotkaniach, randce, czy w domowym zaciszu, potrzebuje tego samego – poczucia komfortu. Marka Nipplex wychodzi naprzeciw potrzebom kobiet, projektując taką bieliznę, w której kobiety będą się czuły pewnie a zarazem swobodnie. Warto zatem przed wyborem odpowiedniego modelu bielizny, poważnie zastanowić się nad funkcją, którą będzie on spełniał. 

Komentarze (0)

Copyright by Daniel Feist & Bartek Kozar