2011-07-22

Bielizna

Powiedz jaką bieliznę lubisz, powiem Ci kim jesteś

Bieliźniana psychologia pozwoli Ci lepiej zrozumieć siebie i dowiedzieć się jakie podświadome sygnały wysyłasz zakładając tę najbardziej intymną garderobę.  Szybko spójrz na trzy poniższe zdjęcia kompletów KrisLine i wybierz jedno, które najbardziej przyciągnęło Twoją uwagę. Opis przy nim powie Ci, jakim typem kobiety jesteś. Wrażliwa i romantyczna, a może wulkan seksapilu? Dowiedz się o sobie tego, czego jeszcze nie wiedziałaś. Zapraszamy do zabawy!

Delikatna romantyczka
Lubisz zdobienia w postaci wstążeczek, kokardek i haftek, a najlepiej gdy są one w pastelowych barwach? Jeśli wybrałaś komplet Camila cechujesz się ponadprzeciętną wrażliwością. Masz serce wypełnione bezgraniczną miłością, którą chcesz dzielić się ze wszystkimi dookoła, nawet z kulawym bezpańskim kotem, który przybłąkał się pod Twój dom. Szybko się wzruszasz, dlatego gdy oglądasz film, zawsze masz pod ręką paczkę chusteczek (zapachowych!). Swoją delikatnością uwodzisz mężczyzn, którzy czują się przy Tobie jak rycerze w lśniącej zbroi na białym rumaku. Stanowisz esencję kobiecości i dziewczęcego uroku. Jednak może warto czasem pokazać pazur? Zachwyt mężczyzny taką zmianą gwarantowany!Zmysłowa kokietka

Obok Ciebie po prostu nie można przejść obojętnie, zmysłowa kokietko. Żywe kolory, luksusowe materiały i niebanalny design to Twój znak rozpoznawczy. Otaczasz się pięknymi przedmiotami, a Twój zmysł poczucia estetyki jest mocno rozwinięty. Uwielbiasz być w centrum uwagi, adorowana przez mężczyzn podziwiających Twoje wdzięki. Lubisz i doskonale umiesz flirtować. Nieważne czy to jest Twój szef, czy listonosz, nikt nie jest w stanie się oprzeć. Jak Cię najkrócej można scharakteryzować? Wulkan seksapilu! Tak, to właśnie Ty! Nie rumień się, tylko przyznaj, że komplet Barbara idealnie by na Tobie leżał. Już zapewne myślałaś komu mogłabyś się w nim zaprezentować, prawda?Klasyczna elegantka

Jesteś kobietą silną i niezależną, dlatego wybrałaś klasyczny koronkowy komplet Catya. Aby czuć się kobieco, nie potrzebujesz falbanek i kokardek, bo doskonale znasz swoją wartość i nie boisz się tego okazywać. Świetnie zorganizowana, potrafisz wykonywać trzy czynności jednocześnie i w każdej być perfekcjonistką. Jednak przez to możesz sprawiać wrażenie osoby zdystansowanej i nieufnej. Mężczyźni uwielbiają pewne siebie kobiety, dlatego nic dziwnego, że przyciągasz tyle męskich spojrzeń. Jednak przyznaj szczerze, kiedy ostatni raz naprawdę zaszalałaś? Oderwij się na chwilę od swojego perfekcyjnego harmonogramu dnia. Zabierz przyjaciółki na spontaniczny wypad nad jezioro, idź do klubu, do którego zawsze chciałaś wejść albo całkowicie zmień kolor włosów! Odrobina szaleństwa rekomendowana.Ciekawe jak można określić kobietę, której podobają się wszystkie powyższe komplety albo zazwyczaj zakłada stanik niedopasowany do majtek. Nieobliczalna? Spontaniczna? Z pewnością typowo kobieca! W naszej naturze leży zamiłowanie do zmienności, dlatego nie ograniczaj się do jednego upatrzonego stylu. Widzisz na wystawie piękny komplet bielizny, ale twierdzisz, że nie jest on dla Ciebie? Nieprawda! Dzięki bieliźnie, co dzień (a raczej co noc) możesz zmieniać się niczym kameleon. Raz wrażliwa romantyczka, raz gorąca kobieta-wamp, ale zawsze pewna swojej wartości. A to działa na mężczyzn, sprawdź już tej nocy.

Komentarze (1)

Christine (2011-07-23 10:42:26)
Piękne:=)
Wszystkie komplety na tych zdjęciach sa w moim guscie i bardzo mi sie podobają, to ja chyba jestem tymi wszystkimi wypisanymi kobitkami:=)
Copyright by Daniel Feist & Bartek Kozar