2011-06-14

Biżuteria

Zaczarowany ogród divy

Wyobrażasz sobie magiczny świat Alicji w Krainie Czarów zaklęty w subtelnych ozdobach? Podążaj za białym królikiem i poznaj najnowszą kolekcję biżuterii diva utrzymaną w delikatnej i bajkowej stylizacji. Zapraszamy na wyjątkowe Garden Party z divą.

Chwile spędzane w letnich ogrodach mają w sobie coś magicznego. W powietrzu unoszą się kwiatowe aromaty, w zaroślach tętni życie. To idealne miejsce na spotkania z przyjaciółmi, popołudniową kawę lub romantyczne spotkanie. Taki klimat został zaklęty w najnowszej serii ozdób diva.

„Nowe kolekcje divy to za każdym razem podróż w wyjątkowy świat pięknych ozdób. Tym razem zapraszamy do subtelnej wędrówki w kobiecy świat marzeń zaklęty w najnowszej kolekcji Garden Party” – mówi Aneta Śliwa, Marketing Manager marki diva w regionie Europy Środkowo-Wschodniej.

Kwiaty i koronki w pastelowych kolorach to cechy charakterystyczne najnowszej kolekcji, która od połowy czerwca dostępna w sklepach diva w niewielkich ilościach na okres jedynie 6 tygodni. Składa się głównie z naszyjników i ozdób do włosów. Ale to nie jedyne ozdoby zainspirowane imprezą w ogrodzie. W kolekcji znaleźć można także oryginalne wisiory, broszki z ukrytą wiadomością czy kolczyki z motywem letniego deseru. Resztę tajemnic czarodziejskiego ogrodu musisz poznać sama, zniknie bezpowrotnie ze sklepów.

Komentarze (1)

Katarzyna (2013-12-29 14:49:37)
króliki
jestem zachwycona stylem. Pierścionek z króliczkiem jest cudny. Gdzie można kupić ? Pozdrawiam, Katarzyna
Copyright by Daniel Feist & Bartek Kozar