2011-06-13

SPORT

Kobiet solidarne w walce z rakiem

Tego biegu z pewnością nikt nie zapomni! 4 czerwca, ulicami Warszawy pobiegły kobiety, które wzięły udział w tegorocznej edycji Samsung Irena Women’s Run, pod patronatem Ireny Szewińskiej. Panie, które wzięły udział w imprezie udowodniły, że aktywny tryb życia wpływa nie tylko na nasze zdrowie i dobre samopoczucie, ale przede wszystkim może wesprzeć walkę z rakiem piersi.


Dwa tysiące uśmiechniętych twarzy spotkało się 4. czerwca na terenie warszawskiego Parku Agrykoli, by wesprzeć kobiety walczące z rakiem piersi. Choć w powietrzu można było wyczuć nutkę rywalizacji, panie przede wszystkim postawiły na dobrą zabawę. Dodatkowo w imprezie udział wzięły również znane i lubiane kobiety, które swoją obecnością poparły inicjatywę Samsung Irena Women’s Run. W miasteczku biegowym pojawiła się Magdalena Wójcik, Olga Bołądź, Beata Sadowska, Klaudia Carlos, Katarzyna Klich, a także panowie Michał Żebrowski oraz Jaro.

Miasteczko biegowe pełne atrakcji
W specjalnie przygotowanym na tę okazję miasteczku kobiet czekało na biegaczki wiele atrakcji. Dla wszystkich gości prowadzone były bezpłatne badania oraz konsultacje specjalistyczne lekarzy, porady dietetyczek, brafiterek oraz ekspertów, którzy doradzali, jak dobrać odpowiednie obuwie. Wiele Pań pokusiło się o skorzystanie z manikiuru oraz mini siłowni. Na wszystkie uczestniczki biegu czekała również wielka loteria, dzięki której szczęśliwe wybranki zostały posiadaczkami wielu atrakcyjnych nagród takich jak: pralki Eco Bubble, Smart TV, Telefony Galaxy S II i wiele innych.

Atrakcji nie zabrakło również dla dzielnie kibicującej swoim mamom najmłodszej części widowni. Dzieci radośnie spędzały czas w specjalnie dla nich przygotowanym kąciku z mięciutkimi kolorowymi poduchami, dmuchanym zamkiem do skakania i zjeżdżalnią. A wszystko to odbyło się pod czujnym okiem doświadczonych animatorów tak, by mamy mogły spokojnie skupić się na biegu.
 
Do miasteczka biegowego pokibicować przybyli również panowie. Oprócz dopingowania biegających kobiet, wszyscy odwiedzający imprezę mogli skorzystać z wielu atrakcji zapewnionych przez organizatora. I tak, na męską część widowni czekała strefa produktów Samsung, gdzie Panowie mogli obejrzeć i przetestować najnowsze gadżety marki. Całość imprezy uświetnił koncert gwiazdy polskiej sceny rozrywkowej – Natalii Kukulskiej, podczas którego pomimo zmęczenia po biegu wszyscy doskonale się bawili. 

Komentarze (0)

Copyright by Daniel Feist & Bartek Kozar