2011-06-08

Kolekcje ubrań

Kolor blue w jeansowej kolekcji RESERVED

Lato bez pamięci preferuje błękit. Blue w wydaniu nieba, wody -skłania do jednoznacznych wyborów. Tego sezonu wszystko w RESERVED kręci się wokół modnego denimu.

RESERVED w swojej najnowszej kolekcji stawia na silny akcent jeansu. Jeansowe kurteczki, sukienki, spodnie to modowe clue sezonu. Możliwość niezliczonych łączeń, stylistycznych wcieleń pozwala na modne zabawy własnym stylem.

Denimowy casual nosi się z bielą w wydaniu koszulowym. Ciekawym zestawieniem są również sukienki w stylu girly z jeansową górą jak również jeansy z bieliźnianymi topami. Desenie kwiatowe, printy, panterka, dodatki w stylu lat 50. takie jak groszkowe apaszki czy bawełniane topy nawiązujące do stylu hippie lat 70.

Lato niesie za sobą również marynistyczne inspiracje, jeans w połączeniu z paskami, płócienną torbą i kapeluszem wygląda bardzo trendowo.

Obecny sezon  wspiera casual look, daje wolność wyrażoną w mniej zobowiązujących zestawieniach czy tkaninach. Moda staje się wygodna, nie spina ale pozwala wyrażać radość, ceni prostotę ale nie stroni od fantazyjnych kompozycji. Naturalność i zwiewność to modowa podstawa. W taką maksymę świetnie wpisuje się denim. Idealny dodatek i główny bohater letnich modnych kombinacji - podkreśla dziewczęcy urok, nadaje nowoczesnego charakteru zachowując swoją ponadczasowość.

Komentarze (0)

Copyright by Daniel Feist & Bartek Kozar