2007-09-30

Biżuteria

TRYLOVIA - PIĘKNO BRYLANTÓW
Zwłaszcza tych, które podobnie jak piękno brylantów nie przemijają wraz z upływem lat, których trwałość i piękno jest silniejsze od upływającego czasu. TRYLOVIA to biżuteria, która – poprzez trzy elementu kompletu – „opowiada” o trwaniu miłości. Dzięki niej, każda para może teraz „tworzyć dzieje” własnego uczucia: olśnienia, radości i spełnienia. Pierścionek, zawieszka, kolczyki, mogą teraz pojawiać się kolejno w ich życiu, ofiarowywane z okazji zaręczyn, narodzin dziecka, kolejnej rocznicy ślubu...

Blask brylantów – dokładnie „na miarę” Na komplet TRYLOVIA składają się: pierścionek, wisiorek, kolczyki, w ponadczasowym wzornictwie, z białego i żółtego lub białego złota. Tworzą one stylową, ponadczasową, pełną harmonii całość. Wzory te, są oferowane z kamieniami o bardzo dużej rozpiętości parametrów: o masie od 0,08 do 1,5 karata; o dowolnej, czystości oraz barwie. Dzięki temu, Klient ma możliwość „skomponowania” brylantowego blasku TRYLOVII, zgodnie z własnymi marzeniami i możliwościami. Jakość każdego brylantu jest poświadczona Certyfikatem autentyczności. Dodatkowo, wszystkie kamienie o masie pow. 0,5 ct oraz wybrane mniejsze, posiadają Certyfikat Międzynarodowego Instytutu Gemmologicznego – IGI lub GIA. Sklepy Jubilerskie YES gwarantują Klientowi możliwość zakupienia kolejnych elementów kompletu TRYLOVII i „skompletowania” jej – nawet po upływie wielu lat. Całość koncepcji tej marki, została opracowana przez stylistów firmy YES Biżuteria. TRYLOVIA jest wytwarzana w Poznaniu, w należącym do firmy YES, Studiu Biżuterii.

Trzy akordy tworzą całość
Trzy – to liczba doskonała, komplet biżuterii – to ideał. Trójka była zawsze uważana jest za liczbę doskonałą, obejmującą całokształt rzeczy. Symbolizuje m.in. boskie trójce wielu wyznań. Nazwa kompletu – TRYLOVIA – nawiązuje do tej liczby także dlatego, że oznaczała ona także: światło, słońce oraz ogień. A przecież o pięknie brylantów decyduje ich blask, nazywany także ogniem. Dzięki perfekcyjnemu szlifowi brylantowemu, diament zamienia się w brylant – klejnot o 58 ściankach (wraz z taflą i koletem), w doskonałych proporcjach. W efekcie tego szlifu, promień światła wpadający do wewnątrz kamienia załamuje się i odbija od jednej fasetki (ścianki) do drugiej. Na koniec, wydobywa się z brylantu w postaci niezwykłego blasku... Nazwa nawiązuje także do słynnej triady: wiary, nadziei i miłości, tak ważnej w życiu dwojga ludzi. TRYLOVIA, to trzy wyjątkowe dowody miłości – na które ktoś czeka dzisiaj, będzie czekał jutro i zawsze – które mogą pojawiać się co pewien czas, na przestrzeni lat... „Dzisiaj. Jutro. Zawsze. Brylanty YES”Komentarze (1)

aska (2007-09-30 11:27:17)
przepiękne
Cudowna jest ta biżuetria
Copyright by Daniel Feist & Bartek Kozar