2011-05-20

Kolekcje ubrań

Adidas Originals Star Wars

Drogie Panie jeśli bliscy wam mężczyźni kochają gwiezdna sagę, to ta kolekcja przypadnie im do gustu. Dwa giganty, jeden gwiezdny a drugi koniczynowy, kolejny raz postanowiły połączyć siły i stworzyć międzygalaktyczny projekt. Połączenie mocy dwóch marek zaowocowało nowymi oryginalnymi modelami ciuchów z kolekcji adidas Originals Star Wars. Co to oznacza? Że w sezonie wiosenno-letnim moc znowu jest z nami!

Every saga has a beginning...
I nasza też miała.. kilka lat temu. Od tamtej pory gwiezdna kooperacja Lucasfilm Ltd. i marki adiads Originals, cieszy się takim powodzeniem, że nie mogło jej zabraknąć i w obecnym sezonie. Dlatego nadszedł czas na nowe starcie.
 
Wiosenno-letnia kolekcja jest chyba najodważniejszą ze wszystkich dotychczasowych kolaboracji. Kiedy na jednej ulicy staną naprzeciwko siebie poplecznicy Imperatora Palpatine w biało-czerwonych barwach i zwolennicy jasnej strony mocy w granacie, w mieście będzie się działo! Ale musicie być czujni bo w tym starciu Imperium ma pewną przewagę. Wszystko to za sprawą kurtki, która daje możliwości szybkiej zmiany barw. Jest to dwustronna parka, której kolory możesz zmieniać w zależności od potrzeb i nastroju danego dnia.

Obecna kolekcja to krwiste kolory i ciekawe aplikacje na butach. Największą uwagę przyciągają buty. Duże i masywne. Grube podeszwy i wysoka cholewka chroniąca kostki. W takim obuwiu nikt nie przejdzie przez miasto niezauważony! Dodajmy do tego jeszcze klasyczne modele kurtek i bluz adidas Originals z emblematami Star Wars i teraz jesteście gotowi na podbój swojego city!

Pamiętajcie! Ten kto wiosną i latem znajdzie się w odpowiednim miejscu i o właściwym czasie, stanie się bohaterem oryginalności i moc będzie jego sprzymierzeńcem!

Kolekcja adidas Originals Star Wars dostępna jest w salonach marki w Krakowie (Bonarka City Center i Galeria Krakowska), Łodzi (Manufaktura) i Poznaniu (Stary Browar) oraz w wybranych salonach adidas w Polsce.

Galeria zdjęć:

Komentarze (0)

Copyright by Daniel Feist & Bartek Kozar