2011-05-20

Dodatki

Sny orientalne

Trend opiera się na ponownym przeżywaniu lat 30 /40-tych i Art Deco – stonowanej elegancji z orientalną inspiracją. Trend wyznaje najpiękniejsze doznania w życiu i powrót klasycznego stylu, który jest bardzo dokładnie przemyślany nawet w najdrobniejszych szczegółach.

Biżuteria i modele przy pierwszym spojrzeniu nadają antycznego odczucia vintage, ale przy bliższym poznaniu wyłania się modne, odważne i nowe spostrzeżenie z mieszaniną ozdób i graficznych elementów. Wśród elementów zauważa się pióra, długie frędzle, liście, szklane koraliki i figurki inspirowane fantastycznym orientalnym królestwem zwierząt.
Długie naszyjniki, duże i odważne bransoletki a w szczególności długie kolczyki sa ważnymi znakami rozpoznawczymi naszej kolekcji. Akcesoria te zdobione są kamieniami na polerowanej złotej powierzchni brązu, srebra lub złota. Oferują kuszącą atmosferę orientu. Elementy widniejące na bransoletkach i naszyjnikach odzwierciedlają delikatny, kobiecy styl.

Wśród akcesoriów zauważamy między innymi ogromne długie haftowane szale i chusty z nadrukami. Gama barw jest przytłumiona w podstawowych kolorach takich jak różowy marmur, piasek oraz brąz.

Country flower
Stawiamy na tradycyjne akcesoria , w których każda kobieta poczuje się konfortowo. Dlatego też produkty marki Glitter są tak zaprojektowane , aby spełnid oczekiwania naszych klientów.

Szeroki wybór torebek, portfeli i pasków w odcieniach karmelu to elementy charakterystyczne dla naszej oferty. Kratki i paski idealnie współgrają z motywami kwiatów i kropek, które pojawiają się w naszej wiosennej kolekcji.

Galeria zdjęć:

Komentarze (0)

Copyright by Daniel Feist & Bartek Kozar