2011-05-15

Biżuteria

Dziecięca kolekcja biżuterii diva

Diva ze swoją kolekcją Little diva (Cool kids) i Tammy, skierowaną do młodych dam, pojawi się w sprzedaży w sieci 5.10.15. Biżuteria będzie dostępna w wybranych sklepach od 11 maja w Warszawie, Gdańsku, Poznaniu, Wrocławiu, Lublinie, Łodzi i Bydgoszczy.  Diva to marka biżuteryjna, która posiada w swojej ofercie wyjątkowe kolekcje przeznaczone dla najmłodszych. Dziecięce ozdoby są bezpieczne, nie powodują alergii ponieważ nie zawierają niklu.

„Diva, jako jedna z niewielu marek biżuteryjnych, oferuje ozdoby stworzone specjalnie dla dzieci. Dzięki współpracy z siecią sklepów 5.10.15 mamy szansę pokazać dziecięcą biżuterię także w tych miastach, w których nie ma jeszcze sklepów diva” – mówi Aneta Śliwa, Marketing Manager marki diva w Polsce.

Ozdoby z kolekcji Little diva (Cool kids) przeznaczone są dla dziewczynek w wieku przedszkolnym i wczesnoszkolnym. Błyszczące ozdoby do włosów, kolorowe kolczyki, czy delikatne wisiorki to oferta w sam raz dla małej księżniczki. Z kolei Tammy, to kolekcja dla nastolatek. Rock’n’rollowe motywy na wisiorkach, kolczykach i innych ozdobach idealnie podkreślą styl każdej młodej dziewczyny.

Kolekcje dziecięcej biżuterii diva będą dostępne przez dwa tygodnie, w następujących sklepach sieci 5.10.15: Targówek Warszawa, Galeria Bałtycka Gdańsk, Poznań Plaza, Wola Park Warszawa, Pasaż Grunwaldzki Wrocław, Lublin Plaza, Wrocław Auchan, Galeria Pomorska Bydgoszcz, Galeria Wileńska Warszawa, Manufaktura Łódź.

Komentarze (0)

Copyright by Daniel Feist & Bartek Kozar