2011-05-09

Napoje

Naturalny sposób na urodę

Puszyste, lśniące włosy, zdrowe paznokcie, gładka cera i sprężysta skóra to marzenie każdej kobiety. Najlepsze sposoby na jego spełnienie to metody naturalne – z myślą o nich powstała herbatka funkcjonalna Fitea Beauty POSTI.

Kluczem do sukcesu jest prawidłowo skomponowana dieta, bogata w niezbędne dla pięknego wyglądu składniki odżywcze. W codziennym zabieganiu trudno jednak myśleć o tym, by zawrzeć w codziennych posiłkach wszystko to, co jest nam potrzebne. Z myślą o takich właśnie sytuacjach powstała herbatka funkcjonalna Fitea Beauty POSTI. Dostarcza ona cennych dla urody substancji i to w postaci płynnej, czyli najłatwiej przyswajalnej przez organizm.

Zioła i witaminy w służbie urody
Podstawą herbatki Fitea Beauty są zioła – pokrzywa, skrzyp polny i fiołek trójbarwny. Ziele skrzypu i liść pokrzywy są źródłem krzemu, uchodzącego za swoisty biopierwiastek urody. Odpowiada on za elastyczność i sprężystość skóry oraz prawidłowy stopień jej nawilżenia, zapobiega też wypadaniu włosów oraz ich siwieniu. Oba zioła dostarczają również witamin, flawonoidów i soli mineralnych, które wzmacniają warstwę kolagenową skóry, zmniejszając tym samym łamliwość paznokci oraz wpływając korzystnie na procesy odnowy naskórka. Fiołek trójbarwny, znany też jako bratek, zawiera substancje aktywne, które wiążą szkodliwe produkty przemiany materii oraz prowadzą do szybkiego usunięcia ich z organizmu. Z tych powodów używa się go w leczeniu problemów skórnych, trądziku czy egzemy.

Równie cenna w herbatce Fitea Beauty POSTI jest zawartość witamin, przede wszystkim tych z grupy B – niacyny, kwasu pantotenowego i biotyny, zwanej witaminą piękna. Ich stała obecność w codziennej diecie jest niezbędna do zachowania zdrowego wyglądu włosów, skóry i paznokci, zaś niedobór może być przyczyną uporczywych problemów z nimi.  

Piękno ze smakiem
Herbatka Fitea Beauty POSTI to nie tylko porcja zdrowia, ale również pysznego smaku. Zawiera owoce jabłka i brzoskwini oraz liść jeżyny, daje aromatyczny napar, idealny do popijania o każdej porze dnia. Należy jednak pamiętać, by nie przekroczyć dziennej dawki 4 saszetek, odpowiedniej dla zaspokojenia potrzeb organizmu. Stosowanie Fitea Beauty można połączyć z dwoma innymi produktami tej linii – herbatkami Fitea Intensywne spalanie oraz Fitea Spalanie i oczyszczanie. Razem mogą stanowić kompleksowe uzupełnienie wiosenno-letniej diety, pomagając osiągnąć pożądany przez wiele z nas cel – zdrowe i zadbane ciało.

Fitea Beauty POSTI
Waga: 20 x 2g (saszetki)
Cena: 5,60Tekst i zdjęcia: firma Posti

Komentarze (0)

Copyright by Daniel Feist & Bartek Kozar