2011-05-04

Kolekcje ubrań

Lifestylowe Ozoshi

Nowa, męska kolekcja OZOSHI to modne nadruki i ciekawe kolory. Stylowy design koszulek, kurtek i spodni charakteryzuje wiosenno letnią linię marki. Lifestylowy look w połączeniu ze sportowym krojem, świetnie nadaje się na moto imprezę lub wizytę na torze wyścigowym.

Kolorystyka ubrań to najmodniejsza paleta obowiązująca w sezonie  wiosna/lato 2011. Znajdziemy tu miks energetycznych kolorów. Czerwony, zielony i niebieski to filary męskiej kolekcji OZOSHI, które zdecydowanie są na topie tego lata.

Mężczyzna w ubraniach OZOSHI charakteryzuje się casualowym, modnym stylem, który wciąż jest na topie. Wygoda to nie jedyna zaleta ubrań OZOSHI. Są to ubrania niekonwencjonalne, zwracające uwagę, których główną inspiracją są sporty motorowe.

Komentarze (1)

bartek (2011-08-12 12:30:21)
polezam OZOSHI
Muszę to napisać ;-) OZOSHI jest naprawdę cool, mam bluzę oraz koszulkę z długim rękawem (jedną z tych co są z kołnieżykami). Z tego co obserwuje marka ta bardzo często wprowadza nowe kolekcje a co za tym idzie jeżeli komuś nie zależy żeby być na bieżąco z kolekcjami może se zawsze taniej kupić coś ze ztarszej kolekcji i będzie napewno zadowolony. Jest u nas w mieście jeden sklep stacjonarny oferujący produkty OZOSHI ale nie wiedzieć czemu można u nich znaleść może 40% tego co oferują sklepy internetowe. Dodam że jakość wykonania produktów jest taka sama jak nie lepsza jak znane marki takie jak n..., a....., r..... itp. :)
Copyright by Daniel Feist & Bartek Kozar