2011-05-02

Biżuteria

Słoneczna biżuteria o smaku Tequili

Tequila to nie tylko słoneczny drink. To także nazwa najnowszej kolekcji biżuterii diva, którą od 15 kwietnia można znaleźć w sklepach. Ozdoby w najmodniejszych w tym sezonie kolorach pomarańczy i koralu, rozświetlą każdy dzień.

Najnowsza kolekcja „Tequila” inspirowana jest kolorami wschodzącego słońca oraz jednym z najpopularniejszych drinków – tequila sunrise. Przywodzi na myśl upragnione lato, swobodę oraz ciepło promieni słonecznych. Pomarańcze i złoto mieszają się z gorącą czerwienią i subtelną koralową nutą tworząc stylową, meksykańską mieszankę.

„Zgodnie z najnowszymi trendami światowych designerów, tego lata modny jest brąz, złoto i odcienie czerwieni. Takie kolory znalazły się w najnowszej kolekcji biżuterii diva, bowiem wyznaczamy trendy i promujemy to, co najmodniejsze. Wiemy co jest na czasie i właśnie to chcemy oferować naszym klientom” – mówi Michelle Bohn – Head of Buying marki diva.

W kolekcji „Tequila” znajdziemy kolorowe bransolety, wzorzyste kolczyki, wyraziste pierścienie z dużymi oczkami, delikatne łańcuszki i naszyjniki z wielobarwnych koralików. Wszystko utrzymane w stylu latynoskiej zabawy. Dzięki wyrazistemu dodatkowi jakim jest biżuteria divy o smaku tequili, z łatwością dodamy wyrazistości każdej, wiosennej stylizacji.

Kolekcja dostępna jest w sklepach do 26 czerwca. Ceny biżuterii zaczynają się już od 12 zł.

Komentarze (1)

nieznany (2011-07-28 14:03:45)
kolczyki
Czy ktoś się oriętuje, gdzie można kupić te kolczykiz pomarańczowymi kwiatkami?
Copyright by Daniel Feist & Bartek Kozar