2011-04-17

Bielizna

Bądź sexi na wiosnę i lato 2011

Po spektakularnym sukcesie kształtującej bielizny w sezonie jesień/zima 2010, wiosną 2011 marka Intimissimi wprowadza do sprzedaży w swoich salonach wyjątkową linię „Soft shaping”- elegancką bieliznę dla kobiet, dzięki której każda z nas może mieć smukłą i elegancją sylwetkę.

 
Dostępna w salonach Intimissimi w połowie kwietnia nowa linia „Soft shaping” oferuje szeroki wybór bielizny, która podkreśla i modeluje naturalne kształty kobiecego ciała, ukrywając jego widoczne niedoskonałości, nadając każdej kobiecie uwodzicielski i elegancki wygląd.

Linia „Soft Shaping” obejmuje szeroki wybór fig, także zabudowanych modeli z wysokim stanem, szortów, bardotek i body, których zadaniem jest odpowiednie podtrzymywanie piersi, delikatne modelowanie brzucha, kształtu nóg i pośladków.

Główną tkaniną wykorzystaną w linii „Soft Shaping” jest tiul zdobiony kobiecymi i bardzo seksownymi satynowymi akcentami i uroczymi jedwabnymi kokardkami. Zgrabna i lekka- nowa linia gwarantuje doskonałe dopasowanie do sylwetki, co  zapewnia efekt bielizny zupełnie niewidocznej pod najdelikatniejszym , letnim ubraniem, przy jednoczesnym komforcie i wygodzie noszenia.

Łącząca w sobie funkcjonalność i ducha retro nawiązującego do magicznych lat 50-tych- najgorętszego bieliźnianego trendu sezonu- linia „Soft Shaping” dostępna jest w czerni oraz kolorze kawy z mlekiem.

Komentarze (0)

Copyright by Daniel Feist & Bartek Kozar