2011-04-15

FITNESS

Mrs.Sporty pierwszy klub sportowy dla kobiet w Częstochowie

W najbliższy weekend 16-17 kwietnia firma franczyzowa Mrs.Sporty otwiera pierwszy w Polsce klub sportowy dla kobiet.  Kluby Mrs.Sporty oferują indywidualnie dobraną metodę treningową i żywieniową, odpowiednią dla kobiet w każdym wieku, a w szczególności dla grupy 30+.


 Otwarcie pierwszego klubu Mrs.Sporty w Polsce to kolejny krok na drodze dynamicznego rozwoju sieci klubów sportowych dla pań, działających dotychczas na terenie Niemiec, Austrii, Szwajcarii i Włoch. W ciągu zaledwie pięciu lat w Europie powstało 470 placówek Mrs.Sporty, a trenuje w nich ponad 150 tys. klubowiczek. Rozszerzenie sieci na Europę Środkowo-Wschodnią to wielkie święto. Pierwszym przystankiem jest Częstochowa, a latem zostanie również otwarty klub Mrs.Sporty w Warszawie.

Koncepcja Mrs.Sporty została opracowana przed pięcioma laty przy współudziale legendy tenisa Stefanie Graf i opiera się na połączeniu trzech filarów: treningu fizycznego, zdrowego odżywiania oraz opieki osobistego trenera, które wzajemnie się uzupełniając, korzystnie oddziałują na zdrowie. Już 3 razy w tygodniu po 30 minut treningu przy stałym wsparciu trenera wystarczy, aby osiągnąć swoje indywidualnie wyznaczone cele, poprawić zdrowe psychiczne i znacząco wpłynąć na ogólne samopoczucie. Kluby Mrs.Sporty są otwierane w sąsiedztwie osiedli mieszkaniowych oraz w łatwo dostępnych lokalizacjach, aby jak najlepiej wpisać się w zabiegany tryb życia współczesnej kobiety i bez problemu wkomponować codzienny trening w plan zajęć.

Adres klubu Mrs.Sporty w Częstochowie:
ul. Czecha 16
42-200 Częstochowa
Telefon: (34) 327-07-75

Komentarze (1)

Anna (2013-07-19 13:07:17)
Porażka
Porażka! Kopia koncepcji treningowej ze Stanów, która powstała 1992 r! Dziwię się, ze tak znana tenisistka podpisuje się pod takim czyms ;/
Copyright by Daniel Feist & Bartek Kozar