2011-04-14

SPORT

Tajemnica treningu Edyty Herbuś

Szukasz odpowiedzi na pytanie: jak ożywić swój trening? Chcesz się dowiedzieć, czy można lepiej wykorzystać każdą wizytę w klubie fitness? Wypróbuj innowacyjne buty Reebok TrainTone! Zostały stworzone, by formować i wzmacniać kluczowe mięśnie nóg i pośladków podczas treningu! Widocznie efekty zmotywują Cię do ćwiczeń, byś latem mogła cieszyć się słońcem i … doskonałą sylwetką!

Edyta Herbuś treningi ma we krwi: „Taniec to świetna zabawa, ale także sposób na formowanie ciała. Lubię cieszyć się każdym ruchem i wiedzieć, że zyskuję dzięki temu formę! Podobnie działają buty TrainTone – wiem, że każde ćwiczenie, jakie w nich wykonam to krok w stronę lepszej sylwetki, więc… ćwiczę intensywniej!”.

Też chcesz wycisnąć z treningu więcej? Załóż buty TrainTone! Unikalna technologia dwóch balansujących podkładek umieszczonych w podeszwie buta wraz z systemem transferu powietrza, którą stworzono dla rewolucyjnych butów Reebok EasyTone, została teraz wykorzystana w butach do treningu. Naturalna niestabilność, pojawiająca się pod wpływem działania technologii transferu powietrza, zmusza Twoje mięśnie do bardziej intensywnej pracy. Kiedy trenujesz w butach TrainTone powietrze przechodzi płynnie spod podkładki pod piętą do podkładki w przedniej części stopy. W efekcie TrainTone formuje i wzmacnia kluczowe mięśnie nóg i pośladków.

W celu zwiększenia komfortu ćwiczeń Reebok TrainTone w porównaniu do EasyTone posiadają nieco niższą podeszwę, a przód buta jest bardziej elastyczny, dzięki czemu można utrzymać większą stabilność podczas treningu. Również sportowy wygląd butów Reebok TrainTone, sprawi, że będą lepiej pasować do siłowni czy sali ćwiczeń niż lifestylowe Reebok EasyTone.

Edyta Herbuś o swoim stylu życia mówi: „Taniec to bardzo wymagająca dyscyplina, więc moje ciało musi być w doskonałej formie. Dlatego, jeśli wypoczywam – to tylko aktywnie! Staram się wybierać takie formy ćwiczeń, które nie tylko pomogą mi utrzymać kondycję, ale także pozwolą mi się dobrze bawić! Poranne zajęcia fitness działają lepiej niż kawa i dają dużo pozytywnej energii! Aby móc cieszyć się nią dłużej, na siłownię zabieram buty TrainTone. Są świetnym wsparciem moich treningów. Dzięki nim wiem, że będą bardziej efektywne, co jest dla mnie bardzo ważne”.

Edyta najchętniej ćwiczy w butach TrainTone Anthlin. Jak wyglądają? Cholewka z syntetycznej siateczki w połączeniu z zastrzykiem koloru – to TrainTone Anthlin w barwie indian magenta. Łatwo je skomponować ze strojami formującym ciało z damskiej kolekcji ubrań Reebok EasyTone, która została stworzona, by aktywować kluczowe partie mięśni podczas codziennych zajęć.

Soczyście jagodowy kolor butów TrainTone Anthlin - primo purple - idealnie pasować będzie do strojów z kolekcji Reebok Cirque du Soleil, idealnych do ćwiczeń tanecznych lub treningu JUKARI Fit to Flex!

Zapewnij sobie naprawdę efektywny trening zakładając buty Reebok TrainTone!

Cena: Buty Reebok TrainTone Anthlin – 359 PLN.Komentarze (0)

Copyright by Daniel Feist & Bartek Kozar