2011-04-12

Perfumy

Ucieczka do raju woda toaletowa Felicity

Nowa woda toaletowa Oriflame Felicity przywodzi na myśl fascynujący i pełen przepychu świat Bollywood. Tworząc ją, specjaliści Oriflame inspirowali się bogactwem Indii - pałaców skąpanych w złotym blasku słońca oraz bujnych ogrodów porośniętych egzotycznymi kwiatami. Zapach ten został stworzony specjalnie dla kobiet, które chciałyby, choć na chwilę przenieść się do dalekiej egzotycznej krainy...


Flakon wody toaletowej Felicity zainspirowany jest stylistyka indyjskiej architektury. Przywodzi na myśl Taj Mahal oraz sławne hinduskie kopuły przepięknych pałaców i świątyń. Bursztynowy kolor ucieleśnia połyskujące ciepło gorącego zachodu słońca nad indyjską ziemią. Korek butelki to nawiązanie do filarów egzotycznych hinduskich budowli.Nuty perfumowanej wody toaletowej Felicity:

Nuta Głowy: cytryna, brzoskwinia, cynamon, śliwka
Nuta Serca:  jaśmin, kwiat pomarańczy, frezja
Nuta Bazy: wanilia, piżmo, drzewo sandałowe

Wanilia, która wzbogaca wodę toaletową Felicity, pochodzi z zasobów fundacji Eco-Agri Research (EARF). Jest to organizacja non-profit, która promuje zrównoważone rolnictwo ekologiczne w południowych Indiach. EARF inwestuje również w projekty bezpośrednio wspierające hinduskich rolników i ich otoczenie poprzez np. budowanie studni, dróg i szkół.

Woda toaletowa Felicity - obfitość aromatów zebranych w wodzie toaletowej Felicity oszałamia i emanuje zmysłowością oraz przepychem. Intensywny zapach cynamonu przenosi do krainy marzeń, gdzie rozkwitają nuty brzoskwini, cytryny i śliwki. Kwiatowe serce wypełnia indyjski jaśmin, frezja i kwiat pomarańczy, a wanilia, piżmo i drzewo sandałowe otulają skórę zmysłową woalką. 50 ml - 89,00 zł.
 

Komentarze (0)

Copyright by Daniel Feist & Bartek Kozar