2011-04-05

Bielizna

Ślub z Intimissimi

Nowa kolekcja ślubna zadebiutowała pod koniec marca, zgodnie z sugestiami wszystkich kobiet poszukujących perfekcyjnej bielizny na ten wyjątkowy dzień, w którym wypowiedzą sakramentalne “tak”. Zmysłową kolekcję prezentuje specjalnie dla Was nowa gwiazda kampanii Intimissimi- Alyssa Miller.

Dzień ślubu jest jednym z najważniejszych w życiu kobiety: nic więc nie może dziać się przypadkiem, tak więc począwszy od ceremonii, aż po bieliznę wszystko musi zostać zaplanowane w najdrobniejszym szczególe. Dlatego też marka Intimissimi stworzyła kolekcję bielizny specjalnie zaprojektowaną dla pań młodych, tak by ten dzień był idealny, jak z dziecięcych marzeń. Wykonana z delikatnego jedwabiu, wykończona pięknym haftem, kolekcja ślubna będzie idealnym dopełnieniem tego wielkiego dnia.

Trzy rodzaje bardotek, idealnie podkreślających linię szyi, zostały stworzone tak by w elegancki i subtelny sposób podkreślać naturalne kobiece kształty, zgodnie z indywidualnymi potrzebami każdej z nich. Figi będą idealne dla kobiet ceniących sobie komfort, z kolei linia stringów została zaprojektowana dla tych z „pazurem”, które na ceremonię zaślubin wybrały bardziej dopasowany model sukni. Jedwabne, wykończone koronką szorty stworzono specjalnie z myślą o prawdziwych romantyczkach.

Hasłem kluczowym kolekcji jest “wolność wyboru” bowiem z pośród modeli można dopasować te idealne, zarówno, będące perfekcyjnym dopełnieniem sukienki jak i osobowości przyszłej żony. Tradycja zwycięża tylko w przypadku palety kolorystycznej beżów i kremowych odcieni bieli, pasujących idealnie do każdej sukni ślubnej.

W czasie nocy poślubnej bielizna ta nabiera dodatkowego uroku: staje się intrygująca i odkrywa  zupełnie nowy charakter. Dopełnieniem kolekcji są pończochy, podwiązki, pasy oraz szlafroki, zaprojektowane w tym samym stylu i z tą samą dokładnością i dbałością o szczegóły.

Idealny ślub zaczyna się z Intimissimi!

Galeria zdjęć:

Komentarze (0)

Copyright by Daniel Feist & Bartek Kozar