2011-03-25

Nowinki

Uznana marka nara camicie w Polsce

Uznana na wielu światowych rynkach marka Nara Camicie od lutego 2007 jest obecna na rynku polskim wyłącznie w butiku, mieszczącym się w Warszawie, w centrum handlowym Złote Tarasy ul. Złota 59, na pierwszym piętrze w lokalu 144.

Nara Camicie to 25 lata historii i sukcesu. Jej założyciel Walter Annaratone – związany wcześniej z grupą Bennettona postanowił wprowadzić na rynek produkt, który podniesie prestiż włoskich bluzek i koszul . Marka szybko znalazła uznanie klientów we Włoszech (pierwszy sklep został otwarty na via Montenapoleone w Mediolanie i pozostał sklepem wzorcowym, kolejny w Padwie) a potem na świecie (Nara Camicie ma kilkadziesiąt klepów w Japonii- gdzie jest spółką notowaną na giełdzie tokijskiej).

Dziś Nara Camicie to ponad 300 sklepów rozsianych na wszystkich kontynentach. W ciągu roku Nara Camicie proponuje swoim odbiorcom około 10 tysięcy modeli składających się z krótkich serii. Siłą kolekcji Nara Camicie jest dobór wysokiej jakości materiałów, niepowtarzalne włoskie wzornictwo i dbałość o szczegóły do których taką uwagę przywiązują Nasi Klienci.

Z sukcesem Nara Camicie rozwija się co roku, o czym niech świadczy ilość bluzek i koszul – rocznie półtora miliona.

Ponieważ zauroczeni jesteśmy kulturą, krajobrazem (zwłaszcza Toskanii), architekturą wspaniałej Italii a nie możemy tego wszystkiego zabrać ze sobą z licznych podróży po Włoszech do Polski – postanowiliśmy się z Państwem podzielić tym, co wydaje się nam piękne , eleganckie, gustowne i tak bardzo włoskie – Nara Camicie – która od teraz będzie również cieszyć Państwa.

Galeria zdjęć:

Komentarze (0)

Copyright by Daniel Feist & Bartek Kozar