2011-03-07

SPORT

Czy Polki żyją aktywnie - rozwiązanie konkursu Ruszcie się dziewczyny

Czy Polki żyją aktywnie, uprawiają sport, relaksują się na łonie natury? Coraz więcej kobiet w Polsce dba o swoją kondycję fizyczną i zdrowie – uprawia swoje ulubione sporty i aktywnie podróżuje. Przy okazji Dnia Kobiet warto pokazać jakie są ulubione aktywności pań w naszym kraju, zachęcając i inspirując pozostałe do ruszenia się z domu i czerpania przyjemności z aktywnego relaksu. 
Na konkurs fotograficzny „Ruszcie się dziewczyny”, zorganizowany przez nasz portal udziewczyn.pl oraz serwis społecznościowy Traseo.pl, napłynęło blisko sto zdjęć pokazujących ulubione sporty i formy rekreacji Polek - wycieczki piesze, nordic walking, jazdę na rowerze, rolkach, łyżwach, jazdę konną, pływanie, żeglarstwo, kajakarstwo, wspinaczka skałkowa, surfing, skoki spadochronem... to tylko przykładowe pasje aktywnych Polek, z których warto brać przykład.

Z okazji Dnia Kobiet możemy życzyć Polkom, aby w tym roku wiele miały okazji do ruchu i podróżowania i czerpały mnóstwo radości i energii z aktywnego stylu życia!

W konkursie „Ruszcie się dziewczyny” wyłoniono 15 finalistek nagrodzonych przewodnikami turystycznymi pt. „Bursztynowy Szlak Greenways”. Oto lista finalistek:

Agnieszka Pawliszak, Alicja Włodarz, Anna Jamrozik, Anna Prochot, Danuta Ryng, Emilia Kowalczyk, Gabriela Czerniec, Gabriela Grzybacz, Joanna Dragoń, Magdalena Zapadka, Małgorzata Manicz, Monika Ruszel, Monika Białacka,  Karolina Ptaszyńska oraz Katarzyna Orze.

Spójrzcie na te kochające sport dziewczyny.

Gratulujemy!!!


 

Komentarze (2)

nutka 216 (2011-03-11 18:23:54)
Podziękowania
Witajcie! Dziękuję bardzo za przesłaną mi nagrode-Przzewodnik Ekoturystyczny-Bursztynowy Szlak.... To ciekawa lektura i myślę że na pewno skorzystam z niego jeszcze tego lata... Pozdrawiam serdecznie Dana
nutka 216 (2011-03-07 17:35:50)
Podziękowania
Witajcie! Chciałam gorąco podziękowac organizatorom konkursu- Ruszcie się dziewczyny! Myślałam że przy tak wysportowanej młodziezy moja skromna osoba nawet nie powinna się pokazywac...A tu taka miła niespodzianka!Jestem jedną z finalistek! Moja radość nie ma granic! Dziękuję serdecznie! Pozdrawiam gorąco! Dana
Copyright by Daniel Feist & Bartek Kozar