2011-03-03

Moda ślubna

Modne i odważne panny młode

Warsztaty, w każdym z trzech miast, cieszyły się bardzo dużym zainteresowaniem. Panny młode, które wzięły w nich udział były wdzięczne za możliwość udziału w tak inspirującym spotkaniu. 

 
W jednym z maili do organizatorów wydarzenia, uczestniczka poznańskich warsztatów Katarzyna Woźniak napisała:
 
„Serdecznie dziękuję za możliwość uczestniczenia w warsztatach Panna Modna. Dziękuję za dodanie mi odwagi w dokonywaniu ślubnych wyborów, odwagi w kierowaniu się własnym gustem i poczuciem estetyki, nawet jeśli nie są one zgodne z tradycyjną modą lub oczekiwaniami i wyobrażeniami najbliższych. Dziękuję za udowodnienie nam wszystkim - przyszłym pannom młodym, że nie musimy zakładać wielkiej balowej sukni i diademu, by poczuć się w tym szczególnym dniu jak księżniczki. Za pokazanie sukien, w których biorąc ślub, po 30 latach nie będziemy się wstydziły naszych zdjęć oraz biżuterii, dla której pewnie nie jedna kobieta będzie w stanie zrezygnować nawet ze złota i diamentów”.

Modni partnerzy warsztatów
Skrojona na miarę suknia ślubna to podstawowy atrybut każdej panny młodej. Aby jednak stworzyć wizerunek panny naprawdę modnej, należy zadbać o dodatki i wszystko idealnie ze sobą połączyć. Największe znaczenie ma oczywiście biżuteria. O jej doborze podczas wszystkich trzech warsztatów opowiadała Katarzyna Rychlewska – założycielka konceptu biżuteryjnego Kate&Kate.
 
„Suknie Agaty są subtelne, delikatne i wyjątkowo kobiece. Do takich sukien doskonale pasuje duża, kolorowa biżuteria, która podkreśla osobowość i charakter panny młodej. Zdecydowałam się na współtworzenie warsztatów, bo w pełni popieram Agatę w jej dążeniu do uświadamiania pannom młodym, że tego dnia warto pokazać kim tak naprawdę jesteśmy – typem romantycznej artystki czy modnej fashionistki, jak Sarah Jessica Parker” – powiedziała Katarzyna Rychlewska.

Warsztaty okazały się wielkim sukcesem, co świadczy o dużym zainteresowaniu tego typu spotkaniami wśród panien młodych. Kolejna edycja „Panny Modnej” odbędzie się już jesienią. Z pewnością do udziału w współtworzeniu warsztatów Agata Wojtkiewicz zaprosi znane i cenione marki – specjalistów w swoich dziedzinach, którzy wspólnie z projektantką podpowiedzą przyszłym żonom jak wyglądać i czuć się pięknie i wyjątkowo.

Galeria zdjęć:

Komentarze (0)

Copyright by Daniel Feist & Bartek Kozar