2011-02-26

Kolekcje ubrań

Adidas Originals czyli David Beckham i James Bond

David Beckham i James Bond powracają z nowymi pomysłami na ubiór współczesnego, eleganckiego mężczyzny. Kolekcja adidas Originals by Originals jest kwintesencją tego co w marce najoryginalniejsze. Wszyscy zwolennicy sportowej elegancji będą zachwyceni tegorocznymi propozycjami duetu Beckham i Bond!

Wielka ucieczka czyli David Beckham i James Bond
Tegoroczna odsłona jedynego w tym towarzystwie designerskiego duetu, ikony brytyjskiego sportu Davida Beckahama i twórcy marki Underfeated Jamesa Bonda, to projekty inspirowane filmem „Wielka ucieczka” z 1968 roku. Wynik? Męskie, eleganckie i klasyczne fasony, podkreślone ponadczasowym ciemnym granatem i wariacjami na temat szarości. Kolekcja jest mieszanką sportowego stylu w wydaniu american vintage i klasycznej elegancji. W każdym projekcie widać dobrze wszystkim znany brytyjski szyk, który na co dzień jest znakiem rozpoznawczym Davida. Sportowe garnitury, marynarki z kapturami, eleganckie kamizelki, luźne rybaczki i klasyczne koszulki polo. Panowie pracowali głównie wykorzystując najwyższej jakości wełnę i jedwab. A dla tych najbardziej wybrednych, duet projektantów przygotował ciuchy z włoskiej wełny. W sektorze butów rządzą ponadczasowe Superstary.

Teraz w nowej odsłonie. Oczywiście skórzane z materiałowymi wstawkami w kolorze jasno i ciemnogranatowym. Projekty ObyO by David Beckham i James Bond dopracowane są w najdrobniejszych szczegółach. Mnóstwo tu dbałości o detale. Eleganckie zamki błyskawiczne jako wykończenia rękawów w marynarkach, jedwabne wkładki do klapy zdobione trzema paskami. W tych ciuchach każdy facet lubiący miejską elegancję podbije miasto w nadchodzącym sezonie.
 

Galeria zdjęć:

Komentarze (0)

Copyright by Daniel Feist & Bartek Kozar