2011-02-23

Włosy

Jedwab - sposób na jedwabiście gładkie i lśniące włosy

Jedwabiście gładkie, lśniące i miękkie włosy są marzeniem każdej z nas. Mimo, że nasze włosy mają stosunkowo dużą odporność, często nie zdajemy sobie sprawy, jak wiele czynników jest w stanie uszkadzać ich strukturę tak, że stają się matowe, szorstkie i wysuszone. Regularne stosowanie suszarki, częste zabiegi stylizacyjne czy chemiczne, stres, zmiany temperatur, klimat, pory roku, kurz czy dym papierosów… Wszystko to pozostawia na włosach swój ślad.

 
W takich sytuacjach warto sięgnąć po produkty z jedwabiem, który wykazuje działanie ochronne, nawilżające i filmotwórcze. Dzięki temu nawet zniszczone włosy odzyskują gładkość, miękkość i połysk.

Niedawno na rynku pojawiła się także cała nowa linia kosmetyków pielęgnacyjnych do włosów suchych, matowych i zniszczonych zabiegami fryzjerskimi na bazie protein jedwabiu, stworzona przez Laboratorium Kosmetyczne Joanna. W skład linii wchodzi szampon, odżywka, maska wygładzająca oraz lekka odżywka w spray’u ułatwiająca rozczesywanie i zmniejszająca elektryzowanie się włosów.

Zawarte w recepturze produktów z linii Jedwab hydrolizowane proteiny jedwabiu zapewniają włosom odpowiedni poziom nawilżenia, tworząc na powierzchni włosa ochronny film. Efekty widoczne są już po kilku zastosowaniach - włosy odzyskują  utraconą miękkość i gładkość, nabierają zdrowego lśniącego wyglądu, łatwiej się rozczesują i mniej elektryzują.JEDWAB Szampon wygładzający

Pojemność 200 ml
Cena: 6,40 zł

JEDWAB Odżywka wygładzająca

Pojemność 200 ml
Cena: 6,40 złJEDWAB Maska wygładzająca

Pojemność 150 g
Cena: 7,15 zł

JEDWAB Odżywka w spray'u

Pojemność 150 ml
Cena: 7,29 zł
 

Komentarze (0)

Copyright by Daniel Feist & Bartek Kozar