2011-02-20

Perfumy

Przejdź na zmysłową stronę

Avon przedstawia nową wodę perfumowaną Slip Into, zapach będący efektem współpracy marki z światowej klasy modelką, filantropką, niestrudzoną bojowniczką o prawa kobiet, matką oraz ikoną stylu i mody – Christy Turlington-Burns. Ikona świata mody, teraz zaprasza do poznania jej pierwszego zapachu dla Avon.

Zapach Slip Into to wyrafinowana i cenna kreacja odzwierciedlająca prestiż i bogactwo. Roztacza sekretną aurę luksusu. Tak jak jego ambasadorka, jest pełen klasy, zmysłowości i wyrafinowania. Tylko jedna kropla Slip Into wystarczy, by przejść na zmysłową stronę…
Slip Into to woda toaletowa, która wprowadzi Cię w świat wyrafinowanych przyjemności. „Ten niezwykły zapach przywołuje uczucie, które towarzyszy mi podczas przygotowań do wyjątkowego wieczoru: czasami para eleganckich szpilek wystarczy, by poczuć się zmysłowo i nabrać pewności siebie” – mówi Christy Turlington-Burns.
 
Czarujące nuty frezji i fiołka w samym sercu zapachu zmysłowo uwodzą aromatem drzewa różanego, by w końcowej fazie zaakceptować pogodny charakter złotej ambry. Całość zaskakuje słodyczą otuloną nutką świeżości.

Zapach zamknięto w urzekającym prostotą i niewymuszoną elegancją różowym, lekko opływowym flakonie. Przywodzi on na myśl wszystko to, co przyjemne, sensualne i wyrafinowane, ale jednocześnie pełne klasy.

Woda toaletowa Slip Into adresowana jest do kobiet, które nie boją się życia i z powodzeniem realizują się na wielu jego płaszczyznach, tak jak jej ambasadorka. To zapach, który dodaje pewności siebie i elegancji, a także otula kuszącą zmysłowością, dzięki której będziesz olśniewać o każdej porze dnia i nocy.
Odkryj pełnię kobiecości!

Kategoria zapachowa:
orientalno-kwiatowa
Nuta głowy: czarna porzeczka, frezja, liście fiołka
Nuta serca: fiołek, drzewo różane, orchidea
Nuta głębi: kaszmir, irysy, złota ambra
Cena regularna: 73 zł    
Pojemność: 50 ml   

Komentarze (0)

Copyright by Daniel Feist & Bartek Kozar