2011-02-15

Perfumy

Perfumowana woda toaletowa Volare Magnolia

Magnolia to kwiat, który od wieków symbolizuje kobiecość, szlachetność, wytrwałość i miłość do natury. Kwiat magnolii symbolizuje również wierność i oddanie. Taki też jest nowy zapach, delikatny i zmysłowy.  Nowa wiosenna perfumowana woda toaletowa Volare Magnolia jest połączeniem romantycznych nut róży i jaśminu z piżmem i rabarbarem.

Perfumowana woda toaletowa Volare Magnolia to zapach stworzony z myślą     o radosnych i optymistycznych kobietach, które chcą, aby subtelny a zarazem zmysłowy zapach był odzwierciedleniem ich romantycznej duszy. Oszałamiająca woń magnolii przywodzi na myśl ciepło wiosennego poranka i łączy w sobie piękno przyrody z delikatną naturą kobiety.

Kompozycję wody toaletowej Oriflame Volare Magnolia otwierają rześkie nuty cytrusów i rabarbaru, które zaskakują i pobudzają. Słodka woń magnolii przeplata się z subtelnym ciepłem piżma, podczas gdy aromat róży i kwiatu pomarańczy harmonijnie podkreśla kobiecość, wdzięk i urok. Lekkie nuty jaśminu i miękkiego, jasnego drewna potęgują nieskazitelny zapach magnolii, zmysłowo przenikają się i wprawiają w radosny, optymistyczny nastrój.

Nuty wody toaletowej Oriflame Volare Magnolia:

Nuta głowy: cytrusy, magnolia, kwiat pomarańczy
Nuta serca: róża, jaśmin
Nuta bazy: piżmo, rabarbar, jasne drewno

 
  • Perfumowana woda toaletowa Volare Magnolia – dla radosnych oraz pełnych optymizmu kobiet, które chcą podkreślić swoją romantyczną naturę, ale również zmysłową kobiecość. Wszechogarniający słodki aromat magnolii przeplata się z energetycznymi nutami cytrusów i rabarbaru oraz lekkością i subtelnością piżma, róży i kwiatu pomarańczy. 50 ml - 89,00 zł

 

Komentarze (0)

Copyright by Daniel Feist & Bartek Kozar