2011-02-07

Perfumy

Seksowne zapachy na Walentynki od Caroliny Herrery

212 SEXY to zapach zmysłowej, niezależnej kobiety, której wewnętrzny spokój łączy się z naturalnym urokiem i poczuciem wolności. Przyciąga ona do siebie ludzi bez większego wysiłku, z elegancką prostotą, a zapach jest dla niej radosnym podkreśleniem własnej osobowości.

 
Cytrusowa nuta głowy dodaje świeżości i rozgrzewa ciepłem czerwonego pieprzu i stymulującej bergamotki. Środkowa nuta gardenii i geranium intryguje i stopniowo rozprzestrzeniają się we wszystkich kierunkach. Ostatnie wrażenie tworzą głębokie i ciepłe nuty głębi, gdzie delikatny aromat waty cukrowej miesza się z wanilią, szczyptą drzewa sandałowego i tajemniczą zmysłowością piżma.

212 SEXY to zapach seksowny, ale subtelny, elegancki, lecz młody, wibrujący, ale lekki – to najseksowniejszy zapach nowojorskiej kobiety!

Pojemność – cena:
Woda perfumowana 100 ml – 346 zł
Woda perfumowana 60 ml – 283 zł
Woda perfumowana 30 ml – 185 zł

212 SEXY MEN to zapach stworzony z myślą o zmysłowych, zagadkowych i pewnych siebie mężczyznach. Zapach, który zniewala i rozpala zmysły, a jednocześnie doskonale uosabia styl i kosmopolityczny duch wielkiego miasta.  

Subtelna i zmysłowa kompozycja jest efektem połączenia świeżej i energetyzującej mandarynki i bergamotki oraz woni listków kwiatów i pieprzu z dodatkiem kardamonu. Męskość łamana jest przez orientalną woń nuty głębi – wanilii, piżma i drzewa sandałowego.

212 SEXY MEN to seksowny, świeży i orientalny zapach, który uwodzi...

Pojemność – cena:
Woda toaletowa 100ml – 302 zł
Woda toaletowa 50ml – 214 zł
Balsam po goleniu 100ml – 177 zł
Dezodorant w sztyfcie 75ml – 91 zł
Dezodorant w spray’u 100ml – 91 zł


 

Komentarze (0)

Copyright by Daniel Feist & Bartek Kozar